La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 888 Culés

0

Jakie stawiacie cele dla ekipy Xaviego na nadchodzący sezon?
Dla mnie 1 LL i minimum 1/4 LM.

4

@Mazi
- La Liga, lub po prostu walka do ostatniej kolejki o La Ligę
- dużo lepsze wrażenie w europejskich pucharach i w zależności od losowania - min. ćwierćfinał (chyba, że w 1/8 będzie jakieś City, to odpadnięcie przyjmę z większym zrozumieniem)
- min. półfinał Pucharu Króla
- a przede wszystkim: lepsza gra dla oka, mniej pragmatyzmu - w tym sezonie będę bardziej wymagający pod tym względem

1

@Mazi Sekstet obowiązkowo i bez wymówek.

2

@Mazi brak kompromitacji w LM czyli wyjście z grupy i by nie przegrać jakieś 3/4-0. W lidze by naszym najlepszym piłkarzem nie był bramkarz i by oczy nie bolały na tą grę. I jeśli Real nie pozyska Mbappe to mistrzostwo obowiązek, a jeśli pozyska to przynajmniej wyrównana walka

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?