La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1474 Culés

4

Tydzień temu byłem na Barbie z narzeczoną i o ile byłem bardzo ciekawego nowego filmu nieszablonowej reżyserki Grety Gerwig, kreacji Margot i Goslinga o tyle miałem dużo wątpliwości czy w ogóle mi ten film podejdzie przez całą swoją... kreskówkowość. Ale podszedł. Bardzo dobry film, komedia z wieloma momentami dobrego humoru za którym kryje się głębsze przesłanie jak i tragizm. Gosling i Margot Robbie - kapitalni. Scenografia robi ogromne wrażenie, a całość jest zamknięta w naprawdę przystępnej, przyjemnej i dobrej formie. Film ogólnie feministyczny, ale w dobrym tego słowa znaczeniu, gdzie rola mężczyzn nie jest aż tak bardzo zmarginalizowana jakby można było się spodziewać po wielu wypowiedziach i poniekąd widać równość w tym filmie poprzez przenikanie dwóch światów. Warto zobaczyć :)

konto usunięte

0

@macio_944 Oppenheimer lepszy

16

@MesQueUnClub96 Nie widziałem, w weekend zobaczę. Poza tym jak można porównywać tak różne filmy to tylko Dodi tak potrafi

11

@macio_944 Margot pokazuje cyce?

3

@Jakchcesz Otóż nie, ale stópki tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@Jakchcesz Stópki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

konto usunięte

2

@macio_944 Oj tam oj tam

2

@macio_944 Stópki powiadasz. I wiadomo skąd dobre recenzje ;)

3

@macio_944


Lewica nie ma z tym problemów :D

konto usunięte

1

@hayek czyli PiS > Lewica, pozdro

0

@macio_944 kwestia gustu. Osobiście nie byłem i nie mam zamiaru na to się wybierać, nie moje kino, ale znajomi którzy byli, mówili, że wszyscy czekali na koniec filmu, tak słaby film

0

@adambądkowski93 No widzisz, u mnie odwrotnie, wszyscy znajomi, którzy byli mówili, że dobry film ;)

2

@macio_944 dlatego kwestia gustu, a jak wiadomo są gusta i guściki, a o gustach się nie dyskutuje :))

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?