- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 665 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 665 Culés
0
Nie no, pewnie, Neymara olać i wykupmy 3/4 Manchesteru City XD
Co tu się w ogóle zastanawiać? Z marszu zostałby top 3 zawodników w drużynie. Jeśli Xavi jest głównym blokującym ten transfer to oczywiście, fajnie jakby trener miał ostateczne zdanie i budował zespół jak chce, ale w przypadku braku Dembele ten transfer jest po prostu koniecznością. Tego samego Dembele, który był projektem numer jeden Xaviego, chciał go zbudować na najlepszego skrzydłowego świata. Chwalił go przy każdej możliwej okazji i był głównym orędownikiem pozostania rok temu, a ten mu teraz spitala do PSG w trakcie presezonu.
I główny powód to wpływ na grupę? Gdzie Sergi Roberto został kapitanem, a w kluczowych momentach sezonu brakuje nam mentalu? To ja pamiętam Neymara, gdy w trakcie kontuzji Messiego on brał na siebie zespół i ciągnął nasz atak z Suarezem. Słynna np. brameczka à la Ronaldinho z Villarealem. Będzie zdrowy, to pociągnie ten wóz Drzymały z przodu, bo nie wiem jak wy, ale nie chcę kolejnego sezonu z upokorzeniem w Lidze Europy.
Odszedł jak odszedł, no niby niefajnie ale czy były jakieś fochy? Niestawianie się na treningu? No nie, wpłacona była klauzula i to gigantyczna. Wina klubu, że ją zmarnował koncertowo. Jest szansa, by wrócił, powinien. Ja chcę znowu zobaczyć jakąś magię na Camp Nou, wróć na Montjuic, a nie Raphinhę, który nie potrafi przedryblować słupka, Ferrana który jest cienki jak sik pająka, albo gdyby został kolejny sezon Dembele, któremu w 9 na 10 akcji przepalały się zwoje.
Wracaj, za rok Roque i chce brazolską magię w ataku Barcelony, dzięki której się w niej zakochałem tyle lat temu, a nie klepanie ogóra 1:0 z beniaminkami.
0
@dzbanke jak wy sobie to w ogóle wyobrażacie, Neymar to koszt minimum 60 mln euro, Barcę na to stać? Bo w żadne zerwanie kontraktu nie wierzę, saudyjski klub płaci, na Neyu spokojnie można jeszcze zarobić i nie pójdą mocno na rękę ani jemu ani Barcy.
1
@El Madridista. Opieram się na dzisiejszych doniesieniach prasowych, że jest rzekomo porozumienie odnośnie pensji i 2+1 sezonów, ale to Xavi blokuje całość. Wiadomo, że trzeba brać pod uwagę FFP. Ja gdybam, że jeśli ekonomicznie ten transfer jest realny, a jedyna przeszkoda to Xavi, to że fajnie fajnie, ale i tak powinien przyjść.