La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 702 Culés

36

Jak on tam karnego nie dał? Atletic to powinno nieźle grzmieć w mediach po meczu, na Varze też spali? Te coś w z gwizdkiem nie powinno nawet sędziować meczów Białych

0

@Fake69 Karny oczywisty

0

@Fake69 Gdyby nie oddał strzału - faul. Militao jest doswiadczony, więc się odwrócił po strzale - "nie widział" co się za nim dzieje. W momencie interwencji obie nogi na ziemi - brak celowości zagrania w nogi rywala. Sędzia spokojnie obroni decyzję.

4

@Sienkiewko czyli jak zrobisz sanki, ale przy ziemi i odwrócisz głowę żeby nie wiedzieć co się dzieje a piłka będzie już w innym miejscu na boisku i wpier... Się w chłopa to znaczy że czysto?

1

@Ronad10 noo bo przecież oddał strzał, można łamać, Militao się rzucił na typa jak żyd na kamienice, przecież to widać na filmiku jak się zrywa, on nie chce wybić piłki, tylko skasować akcje, widocznie na moment mu styki przypaliło...

konto usunięte

1

@Ronad10 no i czego nie rozumiesz ?

0

@Ronad10 @Fake69 Czy któryś z was, pytam z ciekawości, przeczytał mój wpis drugi raz, żeby się upewnić, tak dla jasności, że usprawiedliwiam sędziego bądź zawodnika? ,"Sędzia spokojnie obroni decyzję" to nie to samo co Sędzia ma rację.

To że wszedł na pełnej pi..zie to jedno. To jak można to obronić to drugie. Nie takie rzeczy były puszczane przez sędziów. Nie róbmy z tego dramatu. Karma i tak do niego wróciła w postaci urazu.

Dla pewności powtórzę: Sędzia jest w stanie obronić decyzję. Militao powinien zobaczyć minimalnie żółtą kartkę. Natomiast, dla pełnego zrozumienia mojego wpisu: Sędzia. Spokojnie. Obroni
Swoją. Decyzję.

Es comprensible ahora? ;)

P.S. Gratuluję przykładu z sankami. W środku lata? Na serio się uśmiechnąłem :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?