- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1181 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1181 Culés
3
Z ostatniej chwili! Oficjalna zmiana nazwy na La real madryt liga, następuje również zmiana zasad, od dzisiaj nie gwiżdże się niczego na korzyść Barcy i niekorzyść Realu.
Komentarz usunięty
0
@Alfuncjusz_Alf z tego co mówił Ituralde Gonzalez jedyny próba wpłynięcia na sędziów była ze strony Pereza ale dziwnym trafem nikt się tą wypowiedzią nie zainteresował. W sumie nic nowego.
Komentarz usunięty
0
@Alfuncjusz_Alf ten sędzia który sędziował ze 20 lat w la liga, Marciniak sędziował 0 więc z czym do ludzi, nie kompromituj się madryciaku bo tutaj nikogo nie nabierzesz. Sprawdź sobie ile karnych dostał Real w zeszłym sezonie i wróć to pogadamy o Negreirze, chociaż nie, jeżeli nawet nie wiesz że on nie był sędziom to z czym do ludzi. Wracaj do swojego ścieku.
Komentarz usunięty
0
@Alfuncjusz_Alf widać typie że masz IQ kibica realu czyli gdzieś między małpą a kijanką xD Szymon Marciniak nie sędziuje w La Liga więc nie ma nic do gadania, choćby sędziował 20 finałow LM i MS to nie zna tematu bo wiadomo że Real kupuje sędziów hiszpanskich a nie polskich…
Typie wystarczy sprawdzać co się chce, nawet komentatorzy byli w szoku że sędziowie nie gwizdza karnych dla Barcy a Real dostawał za symulki. W tym sezonie już w 1 kolejce wał na VAR i Athletic nie dostał karnego więc skończ się kompromitować bo tutaj nikogo nie nabierzesz typie. Debile są na notatniku, szukaj tam kolegów, o ile strona nie padła xD
Negreira nie był sędzią do 2018 roku i nie miał wpływu na mecze więc skończ gadać glupoty bo pomimo nagonki małp z madrytu nic Barcelonie nie udowodnili :)
Komentarz usunięty
0
@Alfuncjusz_Alf 1. Typie a co ma gadanie zawodników do tego że prezes klubu w przerwie schodzi do sędziego i go korumpuje a to zrobił Perez?? Mówimy o LL a nie LM, zacznij myśleć.
2. Za szerzenie fałszywych oskarżeń jest ban, zgłaszam Cie.
3. real madryt od dawna dostaje korzystne decyzje sędziowskie i nie ma to nic wspólnego z Barceloną bo sędziowie przyznali się tylko do próby kupienia meczu przez Real a nie Barce.
4. Nie, nie wszystkie :) sędziowie VAR wiele razy sie mylili i nie sprawdzali wszystkiego no ale wiadomo ze kibic realu tego nie zrozumie, zbyt skomplikowane.
5. I potwierdzasz że VAR dziala na korzysc realu bo slepy by tam karnego dostrzegl.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty