La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1062 Culés

0

Kołodziejczak jechał po Tusku i rządach PO jeszcze kilka miesięcy temu a teraz w ramię w ramię idą do wyborów z jednych list.
Nie przepadałem za nim ale myślałem że jest prawdziwy w tym co mówi.

1

@Roobo A jest w ogóle jakiś polityk prawdziwy w tym co mówi?

0

@Roobo Tak samo prawdziwy jak Kukiz xD.

0

@macio_944 Mentzen

5

@Zoker Haha, no z pewnością :D

konto usunięte

0

@Roobo większy mem to danie na listy PO tego typka od Seicento, mam wrażenie że gdyby Pinokio chciał wrócić do PO to Tusk by go przyjął :D

0

@Roobo Moze uznał ze pis jest tragicznie gorszy od opozycji , a emojonalnie nieustabilizowany poseł kowalski przekonał go ,że skoro tacy ludzię sa w rolnictwie.To jest to niepoważne traktowanie rolników i to opozycja zwyczsanie dla rolnictwa jest lepsza zwlaszcza że gwarantuje kasę z ue dla nich w przeciwieństwie do pisu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?