La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1609 Culés

konto usunięte

17

Zgadzacie się?

9

@Emhyr Javier Aguirre? TOP!

konto usunięte

18

@Emhyr Piłkarzom to by do dupy weszli z kamerami, grać mecz co 2 dni, słowem nie pisnąć o włodarzach ligi, czy sędziach, a śmietanka w krawatach tylko trzepie kasę. Aguirre, czy Xavi ostatnio powinni z nimi krótko jechać.

17

@Emhyr ja mam lepszy pomysł, niech z kamerami wejdą do biura Tebasa. To będzie ciekawe na pewno.

1

@Emhyr i co Tylko Real się sprzeciwił. Reszta w tym laporta liże tebasowi...

konto usunięte

0

@BordowyPtak Bo reszta jest tak dymana na kasę, że nie mają wyboru. Jak Betis nawet kupionych zawodników wypożycza bo nie moga ich zarejestrować, to co ma reszta powiedziec? W Premier League to beniaminek wydaje więcej niż cała La Liga oprócz Realu razem wzięta i nikt nie ma problemu.

0

@Compadre no to na pewno go się obali skoro wszyscy popierają jego pomysły.

konto usunięte

0

@BordowyPtak Żeby go obalili, to potrzeba alternatywy. Popatrz jak przy Superlidze wszyscy wymiękli. Zaczęło się hucznie, a skończyło na niczym.

0

@Compadre myślę że to układziki gdzie klub czy liga wcale nie są najważniejsze... Moim zdaniem dobry protest klubów i Tebas rezygnuje. Jest wiele opcji.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?