La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1275 Culés

konto usunięte

4

Luis Suarez- Napastnik kompletny. Mimo wszystko jak się spojrzy na bramki zdobyte w LM to jakby chodziło o całkiem innego zawodnika.

1

@AdiKingu96



Nie tylko LM.

0

@AdiKingu96 brakowało Messiemu wsparcia Luisito po sezonie 15/16.

W 14/15 i 15/16 spisał się w LM i tutaj nie można mu nic zarzucić, ale potem niestety spory zjazd zanotował

0

@Bagsik88 Ty sobie obejrzyj kompilacje słabych zagrań Lewandowskiego, ale to byś musiał tak z tydzień poświęcić, bo miałbyś wielosezonowy serial komediowy xD

3

@AlexDark00 Czekam aż mi to pokażesz:D I ja nie zakłamuje rzeczywistości, że Lewandowski tak nie grał:D

1

@Bagsik88 Nie grał? Oglądasz mecze Barcelony i widzisz swojego bożka?

0

@Bagsik88 akurat liczby w innych rozgrywkach nawet jak grał pokracznie zawsze miał dobre

0

@AlexDark00 Czytaj z rozumieniem, chociaż wiem, że nie dla ciebie trudne:D

2

@FCBMati10 W porównaniu do Lewandowskiego gorsze.

0

@Bagsik88 samymi bramkami możliwe, z asystami nie
Druga sprawa ze nie było nigdzie wspomniane o Lewandowskim tylko o liczbach Suareza

0

@FCBMati10 Jak tak patrzymy to wspomniał tylko o bramkach. Do tego @AlexDark00 napisał o Lewandowskim. I ile razy król asyst miał więcej niż 7 asyst w lidze?

0

@Bagsik88 no on napisał ale nie do niego odpisywałem.
Odpowiadając na pytanie, 11 razy a nawet można liczyć nawet 12 bo w sezonie 2010/2011 miał w Eredivisie równe 7 asyst, po przenosinach do Anglii w zimę miał tych asyst 5, w sporej części sezonów przebijał 10 asyst w samej lidze nie licząc pucharów.

0

@FCBMati10 Bo tam to Ci pasowało do narracji.

Czyli jak widać nie w każdym, a w bramkach wiele odstawal.

1

@Bagsik88 12 sezonów to mało? W bramkach nie odstawał az tak wiele od niego, druga rzecz Lewy zawsze wykonywał rzuty karne, a Suarez w Liverpoolu i Barcy nie był pierwszym wyborem

0

@FCBMati10 Gdzie napisałem, że mało? No chociażby w LM ponad 90 do 20(paru), do tego Suárez pobił rekord w nie strzeleniu gola ma wyjeździe. Ile Lewandowski ma goli z karnych?

1

@Bagsik88 łączne rozgrywki w całej karierze wg transfermarkt
21/22 - 9 karnych 8 strzelonych
20/21 - 11/10
19/20 - 7/7
18/19 - 8/7
17/18 - 8/7
16/17 - 9/9
15/16 - 2/2
14/15 - 2/1
13/14 - 5/5
12/13 - 3/2
11/12 - brak
10/11 - brak
09/10 - 1/1
08/09 - brak
Statystyk ze Znicza nie znalazłem dokładniejszych, Lewy poza początkami w Bayernie, Borussii i w Lechu zawsze był etatowym wykonawcą karnych, i sam procent wykorzystywania jedenastek robi wrażenie. Co logiczne nie liczyłem kadry bo nie znajdę dokładniejszych wypisów. Suarez w LM zawodził, zwłaszcza ta seria na wyjeździe to lipa, ale można dodać że w LM samych asyst ma drugie tyle co goli, co jednak trochę poprawia statystykę, gdzieś widziałem wypisane liczby czołowych napastników i robiąc kanadyjkę miał podobne ratio do takiego Ibry. Co do karnych kiedyś liczyłem jakie liczby mógłby Luis wykręcić w ostatnim sezonie w Liverpoolu z karnymi, 31 goli bez jedenastek, w lidze 11 karnych wykonanych przez Gerrarda, nawet zakładając że strzelilby połowę albo lekko ponad to wykrecilby wynik lepszy niz Haaland sezon temu grając w przeciętnym Liverpoolu, a w 15/16 mógłby zakręcić się pod 50 goli w sezonie w lidze, w LM za to przebiłby próg 30 goli co i tak jak na takiego napastnika to są liczby bardzo średnie.

0

@FCBMati10 Coś nie tak z tymi karnymi np. 21/22 sezon.
https://www.transfermarkt.pl/robert-lewandowski/alletore/spieler/38253/plus/0?saison=&verein=&liga=&wettbewerb=&pos=&minute=&pos=&torart=204&stand=
Lewandowski 59 bramek od 12/13.
Suarez 40 bramek od 08/09.
https://www.transfermarkt.pl/luis-suarez/alletore/spieler/44352/plus/0?saison=&verein=&liga=&wettbewerb=&pos=&minute=&pos=&torart=204&stand=

Ten średni Liverpool co wygrał LM w 2006, a np. 08/09 był drugi w LM?

Ile z tych asyst było jako wywalczone karne? Bo transfermarkt liczy asysty jako wywalczenie karnego.

1

@Bagsik88 serio bierzesz ten Liverpool z 2006 (swoją drogą machnales sie z rokiem wygrania LM) czy 2008 porównujesz do tego z 2012, 2013 czy 2014? Przecież mało kto się ostał w tamtym składzie, zresztą po odejściu Urugwajczyka do momentu objęcia przez Kloppa na jesieni 2015 roku oni byli przecietniakiem, w sezonie 2014/2015 zdążyli odpaść w grupie LM, ledwo zajęli 6 miejsce w lidze, a w lidze Europy odpadli w pierwszej rundzie play-offów.
Co do tych karnych liczonych jako asysty szczerze nie wiem, aż tak dokładnie przeszukiwać 15 lat rozgrywek mi się nie chcę, co do karnych na stronach i rozbieżnościach to w twoim linku tez występuje błąd, w zeszłym sezonie mieliśmy karnego w lidze którego Lewy zmarnował w starciu z Almerią u siebie.
Dla wglądu daję linka
https://www.transfermarkt.pl/fc-bayern-munchen/elfmeterstatistik/verein/27

0

@FCBMati10 Dobra, inaczej. Czy Liverpool jest średni bo w ubiegłym sezonie zajął 5 miejsce w lidze?

Co do asyst z karnego, to tak samo jak Ty umniejszasz Lewandowskiemu bo strzela karne.

Przecież link jest do bramek, a nie wszystkich karnych.

0

@Bagsik88 nigdzie nie umniejszylem Lewandowskiemu tylko zwróciłem na ten aspekt uwagę to raz, po drugie to sory ale argument z pozycją Liverpoolu to lipa, bo Liverpool za Kloppa licząc sezon 15/16 gdzie Klopp przyszedł w trakcie rundy jesiennej zajmował takie pozycje:8,4,4,2,1,3,2 i 5 miejsce ostatnio. Klopp zanim zbudował porządny zespół potrzebował czasu i wzmocnień dlatego Liverpool obecnie jest klasowym zespołem a to 5 miejsce to po prostu gorszy moment.
Tymczasem Liverpool od sezonu 2004/2005 gdzie wygrali LM do sezonu 2014/2015: 5,3,3,4,2,7,6,8,7,2,6. Różnica jest kolosalna zwłaszcza od czasu 2 miejsca w sezonie 2008/2009, od tamtego czasu do okresu Kloppa tylko raz udało im się zająć wyższe miejsce niż 6 w lidze przez 6 lat, i to nie powiem komu w dużej mierze zawdzięczają ten wynik.
Mi sie wyświetla normalnie ale spróbuję wkleić jeszcze raz, jeśli nie będzie działać to w google wpisz Bayern Monachium ilość karnych, kliknij drugi wynik z transfermarkt i wybierz sobie sezon 21/22 czy jaki tam chcesz sprawdzić
https://www.transfermarkt.pl/fc-bayern-munchen/elfmeterstatistik/verein/27
P.S nie wiem o co chodzi z tym linkiem, w każdym razie na końcu masz wybór sezonu to sobie tam ustaw i wyskoczy kto strzelał i ile wykorzystał w danym okresie czasu

Komentarz usunięty

0

@AlexDark00 nie lubię dyskredytowania na siłę, Lewy i Luisito są kozakami, mówić że są przereklamowani to duża przesada

0

@FCBMati10 " Rozgrywek mi się nie chcę, co do karnych na stronach i rozbieżnościach to w twoim linku tez występuje błąd, w zeszłym sezonie mieliśmy karnego w lidze którego Lewy zmarnował w starciu z Almerią u siebie.
Dla wglądu daję linka". -tu masz o co chodzi z linkiem.

Tak pasuje do narracji by nazywać, że Liverpool był średni, który był 2,3,4 kilka razy.

@AlexDark00 Napisał psychofan Suáreza.

0

@FCBMati10 Już to nie raz tłumaczyłem w jakim znaczeniu dla mnie Suárez jest przereklamowany.

0

@Bagsik88 "Psychofan Suareza" xd Ja nie zakłamuję rzeczywistości pisząc o Suarezie, w przeciwieństwie do tego jak ty o Lewandowskim.

0

@AlexDark00 Konkretne przykłady:D Czy kolejne kłamstwa? :D

1

@Bagsik88 nazywanie Liverpoolu z lat 2009-2016 nie wiadomo jak dobrą drużyną to absurd, a w kontekscie rozmowy o Suarezie zajmowanie miejsc od 8 do 6 to juz wgl jakiś żart XD
Zresztą jak wtedy obrona składa się z Martina Skrtela, podstarzałego juz Jaimiego Carraghera, w pomocy poza Gerrardem nie ma nikogo ciekawego (chyba że kozakiem jest Jonjo Shelvey, Lucas Leiva albo Charlie Adam) a w ataku jest tylko Sturridge który jakims wielkim piłkarzem nie był, młody Coutinho, dzieciak Sterling i Fabio Borini, faktycznie opadła mi kopara z wrażenia
P.S ten link był do tych statystyk o karnych o których ja wspominałem tj te 9/8 itd
P.S.2 mi się normalnie otwiera no ale uwierz że przepisałem z transfermarkt

0

@FCBMati10 Tak samo nazywanie ich średnikami to żart:D

Ale to nie był link do tego.

0

@Bagsik88 żaden znakomity klub (w tamtych latach), nie umywają się do czasów juz za Juergena za kierownicą

0

@FCBMati10 Gdzie tak napisałem? Nie zgadzam się z stwierdzeniem, że był średni.

0

@Bagsik88 no dobra, to jak nie średni to wg ciebie na jakim poziomie w tamtym okresie był? Juz tak z ciekawości nawet bo się obaj nie przekonamy

0

@FCBMati10 A według Ciebie jaki był? Dla mnie top 4 w Anglii wtedy, może nie czołówka, ale na pewno nie średni.

0

@Bagsik88 na pewno najslabszy zespół z top 6 (Manchestery, Arsenal, Chelsea, Tottenham) a czasami nawet się pojawiał ktoś pomiędzy jak Everton czy Aston Villa, no może z tym średnim to przegialem ale co najwyżej lekko powyżej średniej zaznaczając na tamten dość słaby ich okres

0

@FCBMati10 No wtedy szczególnie City i Tottenham.

0

@FCBMati10 Sprawdziłem sobie na spokojne: Liverpool był 7,6,7,8 z Suarezem, dlatego byli średniakiem według Ciebie. W 13/14 byli 2 a w 14/15 już go nie było. Więc z tego co podałeś najniżej byli z Suarezem.

City był od 04/05 do 14/15: 8,15,14, 9, 10, 5, 3,1 ,2,1.....więc jak widać dopiero zaczynali wchodzić na top.
United było od 04/05 do 14/15: 3, 2, 1, 1, 1, 2,1, 2,1, 7....więc to był top wtedy.
Arsenal był od 04/05 do 14/15: 2, 4 ,4, 3, 4, 3. 4, 3, 4 ,4, 3.....więc kolejny top, chociaż Liverpool w tych latach był więcej razy 2.
Chelsea było od 04/05 do 14/15: 1, 1, 2, 2, 3, 1, 2, 6, 3, 2, 1.....więc top.
Tottenham był od 04/05 do 14/15: 9, 5, 5, 11, 8, 4, 5. 4. 5, 6,5....więc słabiej.
Tak jak napisałem w tych latach lepsi byli United, Chelsea, Arsenal(choć ten nie jakoś bardzo). City i Tottenham gorsi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?