La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 643 Culés

1

KATASTROFA na Odrze była wynikiem zrzutu gorących ŚCIEKÓW przez NIEMIECKIE fabryki papieru.

Na "szczęście" z pomocą popędziła Marszałek woj. lubuskiego Elżbieta POLAK (PO)... Polityk PLATFORMY OBYWATELSKIEJ twierdziła wówczas, że wina leży po polskiej stronie. Odrę miały ZANIECZYŚCIĆ RTĘCIĄ polskie firmy. O czym mieli ją poinformować, a jakże niemieccy koledzy. xD Winą obarczyła również Min. Środowiska i Wody Polskie o niedopełnienie obowiązków. xD

ŻAL, że w Polsce tylu folksdojczów, którzy na zamówienie są w stanie oczernić swój własny kraj...

3

@John_Doe Ocho, gęsta propaganda wjechała widzę xD Prosto z TVP to wziąłeś czy jak?
Przypomnę ci, że pierwsze skutki wydarzenia odnotowano w rejonie Kanału Gliwickiego gdzie woda wpływa do Odry.
Mam ci przypomnieć geografię, że to jest pod Katowicami i stamtąd do granicy Niemiec w linii prostej jest 250 kilometrów?
Czy może Niemcom udał się cud i odwrócili bieg rzeki?

0

@Tasde INFO pierwsze podały niemieckie media! Maerkische Oderzeitung. Pisała też o tym INTERIA.

Interia jest oddziałem TVP? xD Propaganda niemiecka? xD

Następnym razem wysil się nim coś bezmyślnie napiszesz!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?