La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 702 Culés

0

Brighton - West Ham, kolejny pokaz ze najlepszym sposobem na ofensywnie grające drużyny jest autobus maksymalne + szybcy zawodnicy z przodu.

0

@ObiektywnyKibic121 Akurat De Zerbi mógł się spodziewać że tak zagra West Ham, Moyes wielokrotnie tak grał przeciwko mocniejszym zespołom. Nie widze specjalnego pomysłu De Zerbiego na ten mecz, bardzo statycznie gra Brighton posiadanie piłki dla posiadania.

0

@priest9999
Przecież Brighton jest jak Barcelona, jeden styl gry i tego nie zmienia. Tak jak uwielbiam ten klub, to oni z takim stylem gry zawsze będąc mieć ciezary, z drużyna która broni w 10 w polu karnym i do kontry biega w 2 maks 3

0

@ObiektywnyKibic121 Powiedziałbym nawet bardziej niż Barcelona. Xavi chociaż zmieni formacje w trakcie meczu i wprowadzi np. skrzydłowych jak nie idzie. De Zerbi robi zmiany 1:1 i liczy że to coś pomoże.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?