- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 765 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 765 Culés
15
Grubszy level odklejki.
20
@Ojciec5tkidzieci Ktoś jest tak wybitnym trollem, że nawet po swojej śmierci zrobił gównoburzę. Jak odejść z tego świata to z przytupem.
No chyba, że to samowolka rodziny.
10
@Ojciec5tkidzieci Symbolami godzącymi w powagę miejsca są coroczne zawody w większy i bardziej wymyślny znicz niż na grobie "sąsiada"
1
@Hosh Nie znam, ale jak miałbym obstawiać, to jednak wskazałbym na samowolkę rodziny. :P Albo ktoś za życia sobie zażartował z tego typu sprawy, a rodzinka wzięła to na poważnie, by przedstawić swoje poglądy. :P
@Amigo_Blanco Listopadowy (bo czasem trwa to 2 - 3 dni, w zależności jak wypadnie) pokaz mody i wystawniejszego znicza nie jest symbolem. To tylko zachowanie praktykowane przez ludzi, które niektórym się nie podoba, bo po prostu nie przystoi. Święto wszystkich świętych to czas dla zmarłych, a nie spełnianie swoich ambicji poprzez pokazanie się na jaki stać znicz, kwiaty, ale też futerko. :D
3
@Amigo_Blanco Oesu, nie mogę się doczekać, to już niedługo:
https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/jacek-gmoch-znicze-na-cmentarzu-strzalki-ustawienie-taktyka-rysunek.jpg
0
@Ojciec5tkidzieci Ostatnia wola zmarłego musi być w takich sytuacjach respektowana?
0
@Ojciec5tkidzieci Typ albo był nawiedzony na punkcie polityki albo niezły śmieszek musiał z niego być.
@marcin62 Ale przez kogo musi być respektowana? Przez zarządcę cmentarza? Podejrzewam, że gdyby tam miały się znaleźć wulgaryzmy to pewnie byłyby paragrafy aby to uniemożliwić, ale tu w sumie nic takiego nie ma.