La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 765 Culés

15



Grubszy level odklejki.

20

@Ojciec5tkidzieci Ktoś jest tak wybitnym trollem, że nawet po swojej śmierci zrobił gównoburzę. Jak odejść z tego świata to z przytupem.

No chyba, że to samowolka rodziny.

10

@Ojciec5tkidzieci Symbolami godzącymi w powagę miejsca są coroczne zawody w większy i bardziej wymyślny znicz niż na grobie "sąsiada"

1

@Hosh Nie znam, ale jak miałbym obstawiać, to jednak wskazałbym na samowolkę rodziny. :P Albo ktoś za życia sobie zażartował z tego typu sprawy, a rodzinka wzięła to na poważnie, by przedstawić swoje poglądy. :P
@Amigo_Blanco Listopadowy (bo czasem trwa to 2 - 3 dni, w zależności jak wypadnie) pokaz mody i wystawniejszego znicza nie jest symbolem. To tylko zachowanie praktykowane przez ludzi, które niektórym się nie podoba, bo po prostu nie przystoi. Święto wszystkich świętych to czas dla zmarłych, a nie spełnianie swoich ambicji poprzez pokazanie się na jaki stać znicz, kwiaty, ale też futerko. :D

3

0

@Ojciec5tkidzieci Ostatnia wola zmarłego musi być w takich sytuacjach respektowana?

0

@Ojciec5tkidzieci Typ albo był nawiedzony na punkcie polityki albo niezły śmieszek musiał z niego być.
@marcin62 Ale przez kogo musi być respektowana? Przez zarządcę cmentarza? Podejrzewam, że gdyby tam miały się znaleźć wulgaryzmy to pewnie byłyby paragrafy aby to uniemożliwić, ale tu w sumie nic takiego nie ma.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?