La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 528 Culés

konto usunięte

1

Pamiętam jak Deco miał go zaproponować to La Bamba pisała że placek a tu Fulham go może sprzedać za 50+ do Bayernu

1

@Emhyr gorszy niż Kessie za którego dostaliśmy......i nasza sytuacja to nie jest argument że każdy nas dyma jak chce

konto usunięte

2

@FCB24 Jak gorszy niż Kessie to dlaczego Bayern go chce za wszelką cenę? Tako sportowo wydają sobie 50 mln? XD

konto usunięte

5

@Emhyr Bayern akurat chciał też Desta. Bawarczycy od kilku lat mają (jak na nich) dosyć sporo wpadek transferowych.

1

@Emhyr no Gravenbercha też bardzo chcieli i widać jak im potrzebny

konto usunięte

2

@P33ck Bo Dest w tamtym momencie był naprawdę dobrym wyborem i teraz można się śmiać ale wtedy była duża walka o niego

0

@Emhyr Bo Bayern ostatnio wydaje, ale nie wie po co. Gravenberch czy Roca to najlepsze przykłady.

0

@Emhyr Co tam w Bayernie im przeskoczyło, że nagle chcą płacić grubą kasę?

konto usunięte

0

@FCB24 Kessie to placek w porównaniu do Joao

2

@MarioVeB! Kessie zjada Joao

konto usunięte

0

@Ptasior Bo przejął stery Hoeness czy tam Rummenigge i sobie wydają

konto usunięte

0

@takisobiektos Piszesz tak bo to wasz były zawodnik XD

konto usunięte

0

@takisobiektos
W twoich snach

0

@Emhyr Nie, po prostu Kessie jest lepszy, nawet w ostatnim słabym sezonie w Milanie i tak był jednym z kluczowych graczy w zdobyciu mistrzostwa. @MarioVeB! Tak sobie tłumacz Kessie> Joao;

konto usunięte

0

@takisobiektos To czemu w to lato tak długo czekał na oferty z PL i nikt go nie chciał?

konto usunięte

0

@takisobiektos dlatego placek gra w Arabii a Ten gorszy wybiera sobie najlepsze kluby.
Pocieszaj się dalej.

0

@MarioVeB! Wybiera sobie najlepsze kluby? Tylko go Bayern chce. @Emhyr Z tego co pamiętam sam Kessie nie chciał się ruszać z Barcy. Przecież mówiło sie o ofercie chociażby Juve, czy zaintersowaniu Tottków czy nawet gdzieś się Live przewijało.

konto usunięte

0

@takisobiektos Moretto pisał że Kessie marzy o PL i jak odejdzie to tylko tam długo czekał i się nie doczekał. Formalnej oferty nie było

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?