La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1124 Culés

2

Część ludzi narzeka, że nie mamy skrzydeł. City też nie ma skrzydeł, a może innaczej - nie ma szybkich skrzydłowych.W erze wielkiej Barcelony Xaviego Iniesty Puyola też nie mieliśmy skrzydeł ( tak wiem mieliśmy Messiego GOACIK). Moim zdaniem nam brakuje zawodnika, który będzie bezpośrednio podejmował próby rozegrania lub wjazdu w pole karne. Nie mamy takiego zawodnika, Felix takim zawodnikiem jest. Oprócz tego w gierce na małej przestrzeni wygląda dobrze. Myśle, że lepiej zobaczyć takiego Felixa na LS niż Gaviego. Zawsze może grać wyżej niż Gavi ale bliżej środka. Brakuje nam kreatywnośći. Pedri to nie jest zawodnik który jest niezwykłym kreatorem to samo de Jong. Tu chodzi o zawodnika co szanse stwarza seriami i bezpośrednio atakuje bramke . Ja jakoś obaw o tego Felixa nie mam. Wydaje mi się, że Atletico mu nie leżało (po prostu), a w niepoukładanej chaotycznej Chelsea nikt sie nie wyróżniał ( ja bym ocenił, że on był w czubie tych lepszych piłkarz). W Barcelonie myślę, że nasza gra będzie mu leżeć. Warto spróbować. Warto dać szanse i tyle.

konto usunięte

0

@mientusek1407

Mamy 9 która wymaga szybkich skrzydeł na tym najwyższym poziomie

0

@Piernik od grudnia przyjdzie jakiś młodziak który takich skrzydeł nie wymaga. Mam nadzieje ze będzie sie uczyl od roberta. Dajcie czas Felixowi. Mam czutke, że sprawdzi sie u nas

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?