- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1602 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
99 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1602 Culés
3
Ale popuśćmy wodze fantazji, ponieważ dlaczego nie?
Barca z Porto wywalcza 1 punkt u siebie i przegrywa wyjazd. Z Szachtarem sensacyjnie przegrywamy wyjazd. Royal muruje się i urywa punkt u siebie.
Łącznie gromadzimy 8 punktów. Porto wygrywa grupę. Szachtar na skutek różnych okoliczności gromadzi 9 punktów po wygranych u siebie (wygrana z Barcą, Porto i Royal)
Tak to piszę i piszę i wydaje mi się to taką abstrakcją, że aż trudno w to uwierzyć.
Nie wyjście z tej grupy byłoby potwornym powodem do wstydu.
4
@Comentateiro Ale przecież to się nie stanie
1
@Comentateiro Ale zawiedziony jesteś co? Mocna grupa to szybko mógłbyś nakręcać spirale hejtu na Xaviego, a tu lipa
1
@Comentateiro nie no chłopie to się nie ma prawa wydarzyć
3
@tbas To co właśnie napisałeś, to bzdura. I to kompletna. Nie wiem jak trzeba być zakręconym, żeby zakładać, że ktoś życzy swojemu ulubionemu klubowi odpadnięcia z LM. Absurd.
0
@Comentateiro Od roku ciśniesz mistrzu. To zrób jak z polityka, w temacie hejtu Xaviego odpuść do końca roku
2
@tbas Bo Xavi jest średnim trenerem po prostu i to fakt. Niech udowodni wygrywając przekonująco że znaczącymi markami a nie z takimi plackami mimo wszystko
0
@Kgorecki2500 Na 6 meczy 4 razy wygrał z RM, mało wam? LM mu nie wyszła, ale to był pierwszy sezon. A skład na Inter to patologia w obronie, ręką w pierwszym meczu nie lepiej. Inter doszedł do finału przypomnę, więc nie placki. Kogo chcecie? Nagelsmana z 15 mln bankami pensji, który z maszyna BM ch.. wygrał? No bo kto inny na ten moment? A udowodnić to czas by piłkarze udowodnili. Pedriego wiecznie nie ma, Araujo tez, Chrostensen wieczne kontuzje, Lewy po za forma, Dembvele już nie ma, ale jakby go nie było. Wydaje się wszystkim ze my tu mamy pakę na bóg wie co, a prawda taka ze majster w LL to sukces z taka kadra
0
@Kgorecki2500 Arteta dopiero zeszły sezon miał fajny, prześledź sobie, jak radził sobie wcześniej. Cierpliwość to ważna cecha... :)