La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1070 Culés

0

Jeżeli miałbym wybierać, czy w kolejnym sezonie Liga, 1/2 LM i wygrana CdR vs. przeciętna liga (3/4 miejsce), szybki out z CdR i wygrana w LM, to zdecydowanie wolę tą drugą opcję, bo będzie zbawienna dla finansów.
a żeby dojść do finału, to wcale nie trzeba grać wybitnego futbolu, co pokazał Inter w zeszłym sezonie.

konto usunięte

0

@Destroyer_of_Worlds Nie mamy szans na LM. Mental tego zespołu jest wciąż nisko.

1

@TheNekro94 wszystko zależy od losowania ścieżki od 1/4. A finał to tylko 1 mecz. Inter 2010, Chelsea 2012, Chelsea 2021 to wcale nie byli faworyci...tak samo awans do finałów m.in. Tottenhamu w 18/19 czy Interu w 22/23 to były mega zaskoczenia. Więc na ostatnich 14 finałów zagrało aż 5 drużyn, które wcale faworytami nie były, więc nie mało tych "zaskoczeń" się zdarza.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?