- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1452 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
96 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Rastafarnianin
0
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1452 Culés
0
PSGCommunity już z komunikatem, niestety po francusku
0
@Pedri16Future Do 23:45,podobno wszystko ma być jasne.
0
@Pedri16Future Nic, czego nie można było się spodziewać. Mbappe nie dołączy do Realu w tym sezonie. Co sam zresztą mówił od czerwca.
A oni sobie sprytnie zasięgi nabili :D
0
@bartas97 Co ten Perez wymyśla od kilku lat? Uparł się na Mbappe,mógł mieć Haalanda/Kane'a a zostaje z Joselu..
0
@FcPortoFan1999
Nie wiem i żałuję. Od czerwca było wiadome, że nic się nie wydarzy w kwestii Mbappe w tym oknie.
0
@bartas97 jednak wjechal watek odsuniecia Kyliana od skladu, posadzenie go na trybunach. Bez tego to nie byłoby sagi w to okienko.
0
@bartas97 Poza Bellinghamem,to kolejne okienko Real Madryt ma po prostu cienkie.
0
@mekston
Saga może i w pewnym momencie się zaczęła, ale skończyła się od razu, jak został przywrócony do składu. Zresztą sam wiesz, bo dyskutowaliśmy często, że od początku totalnie nie wierzyłem w jakikolwiek ruch w to lato.
@FcPortoFan1999
Jestem cholernie zadowolony z Bellinghama. Ten ruch to był TOP. Wiadomo, ofensywa leży, ale Jude klasowy transfer.
0
@bartas97 Jude Bellingham i Vinicius,ratują Real Madryt.
1
@FcPortoFan1999
Ratują, ale nie mam dużych oczekiwań na ten sezon. Bez napastnika po prostu się nie da.
0
@bartas97 jak go przywrocili to temat sie zamknął, zobaczymy teraz czy i ew na jakich warunkach bedzie przedluzenie
0
@mekston Z perspektywy kibica Realu - jak ma przedłużyć to niech to zrobi do 2035 roku nawet. Nie chce mi się co roku odgrzewać kotleta.
1
@bartas97 poza tym Ty moze do tego racjonalnej podchodziles ale byli tacy co nawet bzdury pisali juz po przywroceniu do treningow.
Zobaczymy, bo tez z drugiej strony szejk go posadzil na trybunach i czy faktycznie sama rezygnacja z 80 mln to by im wystarczyła.
0
@mekston
Jakbym miał powiedzieć na gorąco jak to widzę - przedłuży kontrakt. Nie wiem, czy krótkometrażowo, czy o kilka lat, ale jak dla mnie przedłuży. I w takiej sytuacji mam nadzieję, że zerwą się jakiekolwiek relacje na linii Real Madryt - Kylian Mbappe.
Jak nie przedłuży, to BYĆ MOŻE dołączy, ale kompletnie mu bym nie ufał na miejscu Florentino.