La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1215 Culés

0

Największe rozczarowanie tego okienka to oczywiście brak Leo u nas, jeszcze patrząc na to jak się bawi w Miami to naprawdę szkoda.
My w ostatniej chwili podpisywaliśmy i rejestrowaliśmy graczy więc z perspektywy czasu jego transfer był prawie niemożliwy.
Myślę że Laporta i Leo o tym wiedzieli więc nie robili z tego szopki i Messi od razu zdecydował się odejść do MLS.
Mówi się trudno, ważniejsze było wzmocnienie na kilku pozycjach które wyglądały tragicznie.

konto usunięte

1

@Roobo Przecież w MLSie to on się tak bawi wyśmienicie, bo obrona tam się rozsuwa jak brama wjazdowa. Rozdział z Leo został zamknięty i trzeba się skupić na budowaniu przyszłości, a nie życiu przeszłością.

0

@VENOMStyle To oczywiście że ma znacznie łatwiej ale duża część jego goli asyst to nie błędy obrońców tylko jego geniusz i czy to byłby Real,Bayern czy City to te bramki, asysty i tak by padły.
Jak np strzał w okienko dwa mecze temu,gole z wolnych,czy kosmiczna piłka na nos w doliczonym czasie gry.

konto usunięte

0

@Roobo Dla mnie still nie warto. Zamiast tych wszystkich roszad w tym sezonie, mielibyśmy Messiego, a pełno pozycji dalej w opłakanym stanie. :)

0

@VENOMStyle To samo przecież napisałem.

konto usunięte

0

@Roobo Dla mnie to nie rozczarowanie ;) Dla mnie to radość, że umiemy wreszcie iść dalej, a nie ciągle marzyć o tym, że Messi wróci i będzie jak dawniej.

0

@Roobo z drugiej strony chociaz liga slaba to dla niego tez fajny challenge wpadł żeby z ta slaba ekipa robic wyniki.

I juz wiele mu sie udalo - pierwsze trofeum - Leagues Cup co by nie mowic w epickim wydaniu, wprowadzenie ich do concacaf champions league, moze uda sie dodac us open cup.

Wiadomo Leo wciaz wiele by wniosl i fajnie byloby ogladac jeszcze magic w jego wykonaniu u nas ale tez co do ekipy - w poprzednim sezonie udalo sie nam ugrac dwa krajowe trofea wiec jest baza (w tym lige), a ekipa tez wydaje sie mocniejsza.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?