La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 748 Culés

konto usunięte

1

Lewandowski mówi, ze nie ma parcia do strzelania? To nie Messi, który od niechcenia może strzelać na zawołanie, a jak nie to się cofnie i dogra 3 piłki po których padną bramki. Lewy to niech się skupi na tym co potrafi najlepiej, czyli czekanie na piłkę i tyle, a nie do rozgrywania się bierze w wieku 35 lat jak nigdy wcześniej tego nie robił.

konto usunięte

7

@DaPidejpi Nie rozumiesz kontekstu. Nie mówił że ma gdzieś strzelanie bramek, tylko że nie panikuje że musi strzelać tonę bramek w pierwszych kolejkach

konto usunięte

2

@MesQueUnClub96 ale to ze strzeli dużo na początku nie wyklucza tego ze później nie będzie strzelał. Powinien dbać o to żeby forme mieć cały czas. Jak zespołowi teraz nie będzie szło to co on tez odpuści bo nie chce strzelać dużo na początku sezonu? Bez sensu. W jego interesie powinno być nastawionym na ladowanie bramek od początku w hurtowych ilościach

4

@DaPidejpi Coś podkręciłeś Dapi xD

1

@DaPidejpi Nic takiego nie powiedział

konto usunięte

0

@DaPidejpi Lewy powiedział też że ciężko jest o regenerację i musi dbać o tzw. load management

1

@DaPidejpi To co robi Lewandowski nie jest takie głupie. Jak sam mówił cofa się, żeby dać obrońcom szansę "zapomnienia" o nim. Oczywiście w cudzysłowie pisząc. Właśnie to że im znika co jakiś czas z pola krycia pewnie utrudnia im bronienie, niż gdyby cały mecz mogli być do niego przyklejeni.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?