La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1721 Culés

5

To co się dzieje w obecnym sezonie ligi hiszpańskiej, to jakie decyzję podejmują sędziowie i wóz VAR w stosunku do wiadomej drużyny, to nie są głupie błędy, czy pomyłki to już jest ku*wa skandal.
Mam nadzieję, że ważne osoby w Hiszpanii zaczną mówić o tym głośno, a poszkodowane kluby wprost dawać jakieś oświadczenia.
Może niech od razu tebasik wręczy swoim pupilą puchar. Szkoda żeby piłkarze się niepotrzebnie męczyli i dali się okrywać przez białe marionetki z gwizdkiem w ręce.
Szkoda w tym wszystkim i tak upadającej piłki hiszpańskiej i kibiców którzy będą coraz niechętnie oglądać takie cyrki.

3

@KrwawiaceoczyVEB krwawią mi oczy jak czytam takie glupoty

0

@KrwawiaceoczyVEB Pupilą? To jakieś spolszczenie z francuskiego? Od jakiego to słowa pochodzi?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?