- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 893 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 893 Culés
24
Michniewicz w wywiadzie z Kurowskim mówił, że nikt ze sztabu nie prosił zawodników o numery kont do przelewu premii za awans do 1/8 mundialu. Lewy w wywiadzie powiedział, że członek sztabu szkoleniowego poprosił o numery kont zawodników i wtedy zapaliła mu się "czerwona" lampka. Skorupski mówił, że piłkarze zaczęli się kłócić o premie. Lewandowski przyznał, że pewna grupa zawodników nie była zadowolona z pomysłu porzucenia tematu o premii. Tak naprawdę nic tutaj nie zostało wyjaśnione. Mieli od groma czasu żeby wypracować jakąś wspólną wersję, a każdy mówi coś innego. Trzeba wziąć pod uwagę fakt, że musieli ustalić jakiś dogodny termin na wywiad, a Lewy z pewnością znał tematy, które będą na nim poruszane. Chłop ewidentnie chce się wybielić, a jego wymijające odpowiedzi na temat afery premiowej są tylko dla naiwniaków.
#kompromitacja
2
@AFA90 Reprezentacja Polski zostanie oczyszczona dopiero wtedy,kiedy główni aktorzy Afery premiowej odejdą z tej kadry.
20
@AFA90 No i jeszcze w jednym zdaniu mówi, że dostali niemoralną propozycję, a w drugim, że chcieli jak najszybciej podzielić pieniądze i zamknąć temat XD
No ale widocznie nie ma co łączyć tematów reprezentacji i moralności.
A najsmutniejsza jest chyba armia ludzi w komentarzach pod wywiadem, która jest wręcz nim zachwycona i padają tam teksty takie jak "świetnie, pierwszy raz bez PRowych zagrywek". Gdzie tak naprawdę od początku do końca to jest zaplanowany wywiad pod PR.
1
@Amigo_Blanco Tematy o Barcelonie itp są fajne, ale pzpn, afera premiowa, przecież to jakieś bajeczki dla ciemnogrodu, a tutaj czytałem, że bardzo fajnie, że odsłonił kulisy i się uzewnętrznił xD
2
@AFA90 Czego się spodziewałeś, że ktoś się przyzna? Do końca beda się przerzucać tym gorącym kartoflem.
9
@hayek I dlatego,Kadrowicze którzy są w to zamieszani powinni pożegnać się z kadrą Polski.Lewandowski,najpewniej też.
3
@hayek Społeczeństwa, które nie będzie w większości przyklaskiwać takiemu bełkotowi
1
@AFA90 Michniewicz jest bardzo wiarygodny.
14
@tristan87 Nikt normalny nie wierzył w wyjaśnienia Michniewicza i tak samo nikt normalny nie powinien wierzyć w wyjaśnienia Lewego na temat tej afery
1
@AFA90 Prawdy nigdy się nie dowiemy.
0
@AFA90 Ja nikomu w tej sprawie nie wierzę. Była wersja, że ktoś ze sztabu latał po pokojach piłkarzy po numery kont, Lewandowski mówi, że do niego podbił jakiś działacz. Jedno jest pewne. Morawiecki dał za przeproszeniem dupy.
1
@AFA90 Nie będę ukrywał,ale zazdroszczę atmosfery jaka jest w reprezentacji Argentyny w porównaniu do tego co się dzieje tymczasem w reprezentacji Polski.
0
@FcPortoFan1999 Teraz tak, ale kilka lat temu tam się działo o wiele gorzej niż w naszej repce
0
@AFA90 A i tak Argentyna osiągała lepsze wyniki..
2
@AFA90 nie wiem czy są jacyś ludzie którzy wierzą w słowa Lewego. Idiotyczny moment na odpalenie takiego wywiadu. Siadło mu coś na głowę po tym transferze do Barcy. Teraz niektórzy jeszcze bardziej mu będą błędy wypominać i się z niego nabijać
1
@Krzychuu_77 Pewnie, że są tutaj takie osoby. Wczoraj były same zachwyty nad wywiadem Lewego.
1
@FcPortoFan1999 Cóż poradzić. Nawet ekipa Nawałki z 2k16 miałaby problem z najgorszą Argentyną z 17/18, tak mi się przynajmniej wydaje
1
@Barcanajlepszyteam właśnie o tym mówiłem ;D
1
@AFA90 Ja,nie mogę się doczekać tych chłopaków z U17 i zmiany pokoleniowej która jest potrzebna tej reprezentacji.Ten najlepszy czas Lewego i spółki jest już dawno za nami.Więcej się z nich raczej nie wykrzesa.
0
@FcPortoFan1999 A szkoda, bo mogli wycisnąć zdecydowanie o wiele więcej. Teraz martwić się o awans na Euro w takiej grupie ...
1
@AFA90 I dlatego jest żal tego pokolenia i najlepszego piłkarza w historii tego kraju.Bo niby jest najlepszy,ale zawsze kibice będą mogli wyciągnąć tę rysę reprezentacji i to że w sumie nic w niej wielkiego nie ugrał.Bo nawet ten najlepszy jego turniej czyli Euro 21 zakończył się w fazie grupowej..
0
@FcPortoFan1999 nie wiem ile masz lat ale tych najlepszych chyba nie widziales tylko,ze oni nie mogli grac za granicami kraju
0
@korn234 Tych za komuny na pewno.