La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1124 Culés

2

Motor w tamtym roku awans po barażach, mimo, że w połowie sezonu byli w strefie spadkowej. Teraz celem raczej było utrzymanie i ustabilizowanie drużyny na poziomie 1 ligi, ale chłopaki grają świetnie, dobrze punktują i zaraz może się okazać, że będą się bić o awans do Ekstraklasy. Feio jest jaki jest, ale pojęcia o swojej robocie i warsztatu trenerskiego nie można mu odmówić. Jeden z lepszych szkoleniowców w naszym kraju obecnie.

0

@Ptasior Jego napewno jakis bogatszy klub wykupi od motoru niestety

2

@Ptasior Jak tak dalej będzie mu szło,to możliwy kandydat na selekcjonera naszej reprezentacji.I on problemu z językiem mieć nie będzie,bo Polski potrafi.Kibice,by za tym poszli jak w ogień.

0

@FcPortoFan1999 Nie wiem, czy on by wytrzymał z tymi leśnymi dziadkami z pzpnu. Gość absolutnie nie gryzie się w język i nie pierdzieli się w tańcu z niczym.
To mogłaby być mieszanka zbyt wybuchowa

0

@Ptasior Mam wrażenie,że On by na spokojnie dał radę wytrzymać z PZPN-em i to Oni by byli pod jego kontrolą a nie On pod ich.Pzpn,byłby pod ścianą bo mógłby szybko stać się ulubieńcem kibiców.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?