- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1403 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1403 Culés
8
Oglądałem i mecze Barcelony, i mecze Realu w pierwszych 4 kolejkach i sugerowanie, że Barcelona była faworyzowana przez sędziów to manipulacja na poziomie TVP.
Większość spornych sytuacji było rozwiązywanych na korzyść Realu, czyli:
w 1. kolejce (Athletic) - sanki Militao na graczu Athletic
w 2. kolejce (Almeria) - zagranie barkiem Bellinghama przed bramką (wyglądała to zdecydowanie gorzej niż 'ręka' Gaviego, ale no cóż)
w 3. kolejce (Celta) - nieuznana bramka Celty Vigo gdzie i bramkarz, i napastnik trzymali siebie nawzajem
w 4. kolejce (Getafe) - spalony przy golu Joselu, ale też atak Djene na Bellinghamie w polu karnym czy ręka Sorii przed polem karnym
Natomiast praktycznie każda sporna sytuacja była rozwiązywana na niekorzyść Barcelony, czyli:
1. kolejka (Getafe) - nieodgwizdany karny, miliard fauli piłkarzy Getafe, za które sędzia nie dawał kartek
2. kolejka (Cadiz) - MMA w polu karnym na Lewandowskim
3. kolejka (Villareal) - spalony przy golu na 2:2, nieodgwizdany karny na Yamalu
4. kolejka (Osasuna) - tutaj niektórzy mogą twierdzić, że nie było faulu na Lewandowskim. Dla mnie karny w 100% zasłużony, a jeśli karny to i czerwona kartka według przepisów.
Trzeba być głupcem żeby twierdzić, że Barcelona była jakkolwiek faworyzowana. Tak naprawde jest zupełnie inaczej bo mogło być 12/12 pkt gdyby był uznany prawidłowy karny w meczu z Getafe.
0
@Derean mogło być12/10 jakby to co sie dzialo w meczu z Getafe i Relu było rozstrzygniete prawidlowo
0
@Derean mówisz że większość na korzyść Realu a w meczu z Getafe są dwa karne nieodgwidane plus czerwona dla GK vs Gol z niby spalinego
0
@BordowyPtak Przecież wspomniałem o tym i gol nie jest z niby spalonego tylko tam był spalony.
Gdzie ten drugi karny w meczu z Getafe bo jeden na Belinghamie, a ten drugi? Chodzi Ci o te jego pierwszą bezczelną symulke po której powinien dostać kartke?
0
@Derean ale po co o tym mówić? To niedobra jest