La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1085 Culés

0

Mandat dla dziewczynki sprzedającej wiśnie, poszukiwanie listem gończym za przeklinanie w miejscu publicznym, a teraz to, poszukiwani za przejście przez bramę xD https://fb.watch/n47ZovpdTN/

konto usunięte

12

@PatrychoO Szkoda, że nie ma żadnej kary za przewalenie 70 mln zł z publicznych pieniędzy.

6

@PatrychoO Za przejście przez bramę i zniszczenie kłódki lub łańcucha, no i bardzo dobrze. Własność to święte prawo rzeczowe i coraz częściej jest naruszana. Sam kiedyś miałem stałych bywalców na swojej działce, co tam przyjeżdżałem to syf i musiałem sprzątać, aż wstyd było to czasem pokazać potencjalnym najemcom.

9

@PatrychoO ale że co? Jak brama do zakładam prywatnej posesji jest zamknięta to można ją wyginać żeby przejść? Jeśli siłownik został uszkodzony to normalne że właściciel chce ścigać wandala.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?