La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 952 Culés

2

Factos; @FcPortoFan1999

1

@takisobiektos Co zaakceptował ofertę Rakowa to jego XD

1

@FcPortoFan1999 @bartas97 nie był zadowolny;d

1

@takisobiektos Nie dziwię się,Erik w takiej formie to niemal pewna kontynuacja gry Rakowa w Europucharach na wiosnę.

0

@FcPortoFan1999 Śląsk będzie chciał przedłużyć Erika;

0

@takisobiektos W przyszłym sezonie w Legii.

0

@Barcasub Prędzej Raków, albo zostanie w Śląsku.

0

@Barcasub Legia,to poniżej 5 mln euro nie ma czego szukać.. @takisobiektos Nic dziwnego.To ich skarb w tym sezonie,co Oni bez jego goli by zrobili,i przy utrzymaniu w zeszłym sezonie.

0

@FcPortoFan1999 Przecież kontrakt mu się kończy. Poza tym pisałeś Legia 5 mln euro bankowo tak jakby np. Rakowi oddali za połowę.

0

@Barcasub Bardzo możliwe,że nowe władze Śląska zrobią wszystko aby przedłużył kontrakt.W Legii,patrząc na ofensywę jaka tam jest mógłby mieć kłopoty z przebiciem się do pierwszej 11.

0

@FcPortoFan1999 To kogoś by się wywaliło, aż takich koksów tam nie ma w ataku.

0

@Barcasub Jest bardzo mocny atak jak na naszą ligę,Gual Pekhart,Muci plus jeszcze z tyłu swoje dokłada Josue.Ciężko się przebić byłoby mu się do 1 składu.

1

@FcPortoFan1999 No Pekhart to bardziej taki Lewy, że trzeba mu coś wykreować albo wrzucić na głowę. Muci coś często wchodzi z ławki + była mowa, że już w zeszłym okienku ma odejść. Jouse też możliwe, że odejdzie jak to w ekstraklapie wygląda.

0

@Barcasub Josue,jak przedłużył kontrakt z Legią w maju,to nie wygląda na kogoś kto Chciałbym spróbować przygody na zachodzie..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?