La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 730 Culés

1

Konfederacja, a szczególnie Mentzen od jakichś 2 tyg. leci na odgrzewanych kotletach, słabo się to słucha i czyta. Może konwencja programowa będzie nowym otwarciem, szczerze mówiąc na ten moment nie dziwię się odpływowi elektoratu z Konfy

konto usunięte

5

@barcelonaLM no i bardzo kuźwa dobrze.

1

@barcelonaLM Byle jakoś ogarnęli na te 11%. O więcej na te wybory nie proszę

10

@barcelonaLM skrajny populizm męczy szybko. Czy to z lewa czy prawa.

0

@barcelonaLM Jeno 2 tygodnie, niektóre partie to już kilkanaście lat, a ameby chcą na nich głosować.

1

@barcelonaLM mnie też to męczy a jak ktoś nie jest stały w poglądach jak ja, to może zwyczajnie zrezygnować. Może jest to celowe zagranie.

1

@barcelonaLM może ludzie się budzą że oni żartują tylko. Zrobili trochę sobie taki kabaret ze swojego programu, a kilka pomysłów mają dobrych uważam, ale sam program to nie wszystko. Zresztą wystarczy im pozwolić się wypowiadać, sami się oraja. Jedyny bardzo dobry polityk, jak nie jeden z lepszych w pl to Bosak. Reszta poglądy katastrofa, niczym od lewaków się nie różnią, tak samo głupi

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?