La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1175 Culés

4

W ogóle odnosząc się tak jeszcze do samej postaci Petru. To on sam jako minister finansów nie byłby zły bo faktycznie te propozycje z poprzedniej debaty miał ciekawe (still uważam, że to nie była deklasacja a minimalne zwycięstwo) tylko dyskwalifikujące w nim jest to (a przynajmniej dla mnie), że jest strasznym euroentuzjastą i chciałby euro w Polsce
@michal26 @tomek8756 @Barca1992 @Przemek2323 @Kondziubarca

konto usunięte

1

@Kgorecki2500 Chcieć on sobie może. Polska nie spełnia na ten moment podstawowych warunków, aby przyjąć Euro. I szybko to nie nastąpi.

1

@TheNekro94 No dobra, ale kiedyś może spełniać i dlatego taki człowiek jest niebezpieczny na tym stanowisku bo jeszcze przekona premiera do swoich pomysłów.

1

@Kgorecki2500 z Euro jest tak jak z samą UE. Też się ludzie bali jak nie wiem. Wszelkie Leppery, Giertychy obrzydzały jak mogły. Finalnie to dzięki UE teraz Zachód kończy się za Wisła, a nie Odrą. Z Euro byłoby to samo.

3

@arasz1819 Otóż nie. Złotówka to wolność bo z dobrym prezesem BC sami możemy sobie podwyższać stopy procentowe itd. a nie jesteśmy skazani na łaskę i niełaskę EBC. Plus wolałbym chyba zarabiać 4500 zł niż 1000 euro

0

@Kgorecki2500 dokładnie to samo mowili wtedy. UE zabierze wolność itp. A tymczasem demokrację opluwają rodzime durnie z PiS, a nie UE. Kiedyś euro będzie i przypomnisz sobie to jak bardzo się myliłeś.

2

@arasz1819 To że PIS odbiera nam wolność to nie znaczy że UE tego nie robi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?