La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 931 Culés

0

Ludziska mam pytanie. Zbliża się wczesny dostęp gry od EA i dużo ludzi zaczyna wypytywać o WebApp. Czy nie korzystając z możliwości zalogowania się na stronie w celu otworzenia pierwszych paczek dużo tracę? Handlować nie bardzo umiem a fajnie było by coś zdobyć na samym początku. Od wielu lat kupowałem Fifę ale pomijałem możliwość wcześniejszego logowania się na WebApp.

1

@Hubert102 Jak nie handlujesz to dużo nie tracisz, te paczki pierwsze są uja warte, wcześniejszy dostęp to jest profit głównie dla handlujących, żeby na starcie ogarnąć coinsy

0

@Luciano99

Polecisz jakieś materiały do nauki handlu? albo jakieś wskazówki? napisz proszę na PW jak coś :)

0

@Hubert102 Trochę daje. Możesz już sobie zbudować skład, potem wchodzisz do gry i od razu grasz

0

@Deviler Czyli trzeba po prostu sobie grę na steamie wcześniej kupić i będę miał dostęp do tego?

0

@Medium To jest chyba tak, że nawet nie musisz kupować gry, a i tak masz dostęp do web appa jeśli grałeś w poprzednią odsłonę gry.

0

@Luciano99 dokładnie tak, te pierwsze paczki są guwno warte


« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?