- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 983 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 983 Culés
4
Co do Cancelo to tu nie miałem wątpliwości, ze gość z buta da jakość. Prawdziwy baller, który ma nutkę fantazji i polotu.
Jeśli chodzi o Felixa to tutaj uwazalem go od jakiegoś czasu za placka. No nie oszukujmy się ale miał jeden sezon i poszedł za ponad 100 baniek do Atletico. Tam ofensywny zawodnik się nie rozwinie. Na wypożyczeniu w Chelsea to tez nie ma szans na rozwój, bo to po prostu przeciętny zespół ostatnimi czasy.
Jednak widać, że gra w ofensywnej drużynie mu służy, bo po prostu team gra piłką w piłkę i dzięki temu widać ten luz w grze jak np. niewidzialna asysta do Lewego.
Na razie nie chce zapeszać wiec tez nie będę popadał w hurra optymizm bo tu tylu zawodników zaliczyło zjazd, ze to szok, ale na razie dobrze się to zapowiada. W styczniu będzie można ocenić.
3
@DaPidejpi
Szkoda, że jeśli Felix utrzyma formę, to będzie to prawdopodobnie jedyny jego sezon u was tak czy siak.
Bo pewnie Atletico zawoła dużą sumkę, ktorą jakiś klub z pewnością da po dobrym sezonie Joao.
A Barca wątpię, że będzie szastać kasa skoro słyszymy o tym, że macie znów zmniejszać limit płac itd.
3
@Rust_Cohle ciężko powiedzieć co będzie za rok, bo może uda się w LM wyjść z grupy i dojsc do tej 1/4 przez co będzie większy hajs. Może tez tak być, że się dogadają. Jednak to Barca go wypożyczyła i sam zawodnik może tez się będzie buntował przez co materace zmiękną. Może tez tak być, że się znowu powinie noga i przychody klubu będą na niskim poziomie i będzie trzeba ciąć pensje tak żeby chociaż zarejestrować kogoś ze szkółki xD
0
@DaPidejpiMoże wtedy go znowu wypożyczą i np z klazulują obowiązkowego wykupu rok później albo jakieś raty. W Atletico jest spalony.
0
@Rust_Cohle Atletico to najbardziej obecnie zależy żeby pozbyć się "Zgniłego jabłka" więc nie będą się specjalnie ciepać o hajs za niego, ale zobaczymy co pokaże.