La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1482 Culés

3

No nic, Raków dal ciała w pierwszym spotkaniu, ale powiedzmy sobie szczerze pierwszy raz w historii rozgrywali taki mecz w fazie grupowej

1

@kubix05 Dał ciała? Moim zdaniem zagrali na swoje możliwości tylko Atalanta to jakieś 2 poziomy wyżej jakościowo.
Coś jakby Celtic grał z Barceloną.

1

@don'T.R.I.P.e a Legia z Aston? Tez 2/3 poziomy różnicy.

Tam przynajmniej grają w piłkę. Bo mam wrażenie ze raków w Europejskich pucharach + eliminacje tylko za nią biega i przeszkadza.

Nie chce im zbytnio ujmować bo po trupach do celu. Ale z gra w piłkę to ma niewiele wspólnego.

1

@Arczi87 AV miało w dupie mecz z Legią i wyszło rezerwami, po drugie Atalanta to półka wyżej od AV, po trzecie Legia grała u siebie, a Raków na wyjeździe. Poza tym Raków gra w Lidze Europy (półka wyżej) i ma poważniejszych (trudniejszych) przeciwników niż Legia w LKE, więc nie napinałbym się tak na Twoim miejscu i nie umniejszał Rakowowi.

0

@Don Lucas tak jak mówię, szanuje co Raków osiągnął w tym sezonie i nie tylko. Szanuje chyba najbardziej z wszystkich Polskich drużyn (nie mam żadnych preferencji co do jednego polskiego zespołu)

Ale musisz przyznać że wszystkie ostatnie mecze Rakowa to po prostu męczenie buły. Z sukcesem ale jednak.

A co do Aston Villi i ze Atalanta to półka wyżej to niezłe stwierdzenie. Abstrahujac od gry Aston w PL to nawet skład zdecydowanie mocniejszy niż Atalanta.

Co do rezerwowego składu to w meczu z Legią 6-7 zawodnikow wychodzi zazwyczaj w podstawowym składzie w PL a pozostali zawodnicy poza Chambersem grali (jako zmiennicy) we wszystkich ostatnich meczach Premier League.

A wiemy jak Emery podchodzi do pucharów Europejskich i tam nie ma odpuszczania. Co widac po reakcjach i wkurwieniu Emeryego.

Wiec się nie zgodzę. Legia obecnie po prostu przyjemniej dla oka gra w piłkę.
I to najlepiej widac w ostatnich bezpośrednich staraciach Legia - Raków (nie liczę pucharu Polski gdzie grali w 10 i zagrali po „Rakowowemu”)

1

@kubix05 I to powiedzmy sobie szczerze z renomowanym przeciwnikiem, grywającym w Lidze Mistrzów...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?