- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 596 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 596 Culés
0
Ale Bosak jedzie, samo gęste populizmu.
Czemu w koszty propozycji wyborczych nie wliczają programów zrealizowanych przed wyborami? To może Konfederacji doliczymy 500+ bo nie chcą go likwidować, albo i 800+ bo nie mają w programie cofnięcia tego programu.
0
@Tasde Ale o Unii dobrze gada
0
@Tasde Jaki polityk nie gada populizmów w Polsce przed wyborami?
1
@FcPortoFan1999 Wszyscy gadają populizmy ale niewiele poza populizmami nie ma nic innego do zaoferowania
0
@Tasde W budżecie polski ciężko zrobić coś, żeby nie było strat.
0
@Tasde TO co dopiero 100 konkretów PO? Ale jakoś nie widziałem takiego komentarza od Ciebie :))))
0
@Barcasub I oczywiście, problem jednak jest bardziej rozległy i jeżeli Konfederacja chciałaby powiedzieć coś realnego a nie brednie to powinna powiedzieć, że likwiduje wszystkie programy socjalne i po zrobieniu tego zaczyna obniżać podatki. A co mówi konfa? Zredukują najbardziej gówniane programy z których koszt jest niewielki a potem obetną finansowanie ZUSu o kwotę większą niż wyniesie redukcja.
Wiesz kto zapłaci za te obcięcie finansowania ZUSu? Wszyscy podatnicy bo ZUS musi być finansowany, albo ze składek albo z dotacji budżetowych czyli podatków.
0
@Saviola88 I nie znajdziesz bo mam w dupie PO, tak samo PIS, Lewice, Trzecią drogę czy bezpartyjnych.
Ale jak chcesz to przecież ty możesz o tym pisać, nikt ci nie broni
0
@Tasde I przecież pisałem. A Ty stale o Konfederacji którzy nigdy nie rządzili. A teraz mieli 11 posłów ledwie w sejmie. Wpływ niewielki a mimo to wiele dobrego zrobili jak akcje podczas pandemii, chłodne, trzeźwe podejście do współpracy z Ukrainą.
1
@Saviola88 Zasadniczo nie zrobili nic. A jak piszesz to świetnie, pisz dalej i przestań mnie za każdym razem zaczepiać czemu ja nie pisze.
0
@Tasde Jakby powiedzieli, że usuwają wszystkie programy socjalne to z 5% mogliby mieć. Nie można takiego czegoś w obecnej sytuacji powiedzieć.