La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 712 Culés

1

Cancelo: "Personally, I had a very bad match, I made a lot of mistakes, but in the end you have to be concentrated and play until the end and it was worth the 3 points."

Pamiętacie podobną wypowiedź któregoś z naszych grajków wcześniej? Roberto? Busquets? W końcu ktoś ma jaja w tej drużynie i skończyło się głaskanie. Szanuje fest, oby forma tylko rosła!

0

@kuz Pamiętam jak De Jong tak się wypowiadał czasami po meczach. U Roberto czy Busiego nie przypominam sobie, żeby siebie krytykowali.

0

@Barcasub Daj przykład, bo nie uwierzę, nigdy nie widziałem takiej oceny, było ciągle: staralismy sie, dawaliśmy wszystko, czegoś zabrakło, oni byli lepsi itd...

0

@kuz Chłopie daj spokój, nie będę szukał teraz wywiadu sprzed kilku lat, chyba za Valverde to jeszcze było.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?