- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 838 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 838 Culés
7
Raczej dobra decyzja - bardzo wyjątkowy od strony artystycznej. Bardzo jestem ciekaw tego filmu, liczę że fabularnie wyszło lepiej niż w "Twój Vincent", a jeśli tak, to naprawdę na szanse powalczyć o jakieś nagrody. Trzymamy kciuki!
1
@macio_944 Zona byla i jako osoba po kierunku artystycznym byla pozytywnie zaskoczona. Milo by bylo jakby udalo sie zgarnac oskara.
1
@JimMorrisonFCB Pytanie jak fabularnie to wypadnie, prowadzenie historii, narracja, aktorzy etc. Tutaj liczę na spory progres względem Twojego Vincenta, bo tam to było trochę przeciętne. Ale pierwsze opinie są bardzo pozytywne, więc może być naprawdę dobrze.
Polecam się też zainteresować filmem "Kos" - może być sztos! (hehe)
https://www.filmweb.pl/film/Kos-2023-870175
1
@macio_944 Polska Gurom! Może obejrzę. Korci mnie żeby jeszcze wybrać się na film "Kos" bo ładnie kostiumowo wygląda
0
@macio_944 Dlaczego właściwie jest podział na film anglo i nieanglojęzyczny?
0
@macio_944 Z tym polskim to tak jednak po części bo producentem tych animacji jest Anglik, ale z pewnoscią oryginalne.
0
@koziar Jednak w większości obsada jest polska, polski tytuł na podstawie polskiej powieści polskiego autora, więc ta "część" jest moim zdaniem bardzo duża i wiodąca
@Khajio Nie wiem, ale myślę, że ma to związek z tym, że Oscary to nagrody mające swoje korzenie w USA przez co głównymi filmami są te anglojęzyczne, poza tym takich filmów jest zdecydowanie najwięcej. Ogólnie angielski to język międzynarodowy, stąd pewnie ten podział.
0
@koziar No reżyserka mówiła też że artyści odpowiedzialni za malowanie byli z wielu krajów więc tym bardziej polski.