La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1021 Culés

4

Słaby mecz póki co i jestem nieco zawiedziony ofensywą, bo skład bardzo ofensywny. Spodziewałem się więcej kreacji, sytuacji etc. Mam wrażenie, że Xavi po prostu przekombinował z Raphinią i Yamalem, którzy trochę dublowali swoje pozycje przez co totalnie nie było tam zgrania. Koniec pierwszej połowy bardzo wstydliwy - w ogóle żadnego zrywu, nawet chęci, nic.

Forma zawodników też klasycznie sinusoidalna. Lewy niewidoczny i czasem podejmujący bardzo dziwne decyzje, Yamal na początku niepewny, Kounde czasem ospały. Najlepsi to zdecydowanie Cancelo i Gavi.

Budzimy się, grajmy swoje bez kombinowania, bo naprawdę kiepsko to wygląda.

PS. Ale nawet przy takiej grze powinniśmy prowadzić. To też pokazuje jaki potencjał drzemie w tym zespole.

1

@macio_944 xavi postawił na taki skład bo po ostatnim meczu wydawało się że Rapinha, Yamal, Lewy i Felix są w dobrej formie w przeciwieństwie do Romeu.

0

@macio_944 przecież wykreowaliśmy bardzo dużo setek.

0

@Roobo To prawda i to jest paradoks, bo z drugiej strony gra moim zdaniem jest słabsza niż np. z Mallorcą. Jest więcej niedokładności. Ale ofc mogę się mylić.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?