La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1206 Culés

18

Obserwując dzisiaj od południa wpisy na LR, czyli od kiedy się zaczął Marsz Miliona Serc, odnoszę wrażenie, że ramblowych zwolenników KO bardziej boli Konfederacja, niż PiS - a to niby ta mobilizacja 2 tyg. przed wyborami jest skierowana po to, aby pokazać Jarosławowi Kaczyńskiemu i jego przydupasom siłę opozycji, która chce odsunięcia Prawo i Sprawiedliwość od władzy.
Tymczasem jak prześledzi się wpisy na LR, to:
- ktoś zaneguje frekwencje na marszu, podając niższą wartość niż ta, którą w eter wypuścił ratusz (nie wiemy, czy jest ona poprawna) - hurr durr Konfederato!
- ktoś wypomni KO to, że wykorzystali politycznie panią Joannę, kiedy to się opłaciło - hurr durr Konfederato!
To tylko dwa z kilku przykładów.

Znamienne jest jednak to, że tutejsi zwolennicy KO (jako partii, albo po prostu jako tzw. "mniejszego zła" w kontekście wyborów) dopuszczając się symetryzmu, nie odnoszą się jednak w swoich kontrargumentach, czy atakach ad personam do rzekomego popierania PiSu, lecz Konfederacji. A przecież to m.in. Janusz Kowalski, czyli człowiek należący do Zjednoczonej Prawicy na swoich social mediach kpił z frekwencji uprawiając przy tym jakąś marną propagandę rodem ze szkoły podstawowej.

Odnoszę wrażenie, że w internecie te wszystkie gromoty i inne koroluki skutecznie wyprały mózgi i teraz niektórym tutaj się wydaje, że Konfederacja idzie po absolutną większość i usiłują walczyć z wiatrakami - przy okazji wystawiając laurkę wyborcom KO, jakby to byli totalnie zakompleksieni symetryści niewiedzący, czego faktycznie chcą. A przypomnę, że dla układu sił w Sejmie najlepiej, gdyby weszło aż 5 partii (PiS, PO, Konfederacja, 3D i Lewica), aby nie dopuścić do powtórki z 2015 roku.

konto usunięte

0

@Ojciec5tkidzieci true, true...

1

@Ojciec5tkidzieci „przy okazji wystawiając laurkę wyborcom KO, jakby to byli totalnie zakompleksieni symetryści niewiedzący, czego faktycznie chcą” a nie są?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?