La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1388 Culés

0

Kurde oglądam powtórkę Atleti i pierwsza bramka Moraty to jest podanie do typa co jest na spalonym, obrońca interweniuje aby nie dostał tej piłki, ta trafia do Moraty, który strzela, jak dla mnie to powinno być liczone jak absorbowanie bramkarza przy strzale, gdyby obrońca wiedział, że typ jest na spalonym to by nie robił wślizgu i nie byłoby tej bramki

Kiedyś była podobna sytuacja z Pique, który ręką zablokował zagranie do kogoś na spalonym i najpierw dostał kwita ale go cofnięto, bo napastnik właśnie był na spalonym w momencie podania

0

@karci0 prawidłowy gol, interwencja w obronie kasuje spalonego.

Takie sa przepisy. Zmiana wprowadzona jakies 2 lata temu.

Mniej wiecej podobny case co gol Mbappe w finale Ligi Narodów

0

@mekston a w lidze okręgowej na przykład cofnęli ten przepis ostatnio :D i w mojej opinii bardzo dobrze

0

@karci0 co?! W sensie mozna dyskutowac czy przepis jest zasadny ale gol prawidłowy w obecnych realiach

1

@mekston no jako obrońca uważam, że przepis jest słaby, bo nie masz pewności nigdy czy jest ten spalony czy nie i starasz się interweniować, na przykład wybijając piłkę w aut, ale jeśli robisz to aby piłka nie doszła do napastnika stojącego na spalonym to powinno się gwizdać spalonego,
A gol oczywiście że prawidłowy, ale ostatnio gadałem z sędzią z okręgówki i mówił, że już nie ma tego przepisu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?