La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1598 Culés

konto usunięte

8

Bardzo mądre słowa. Kibic powinien to docenić.

2

@Emhyr I tak tutejsze nieogary płaczą jak fatalnie wygraliśmy ;)

konto usunięte

0

@Azi Pedri, FdJ, Raphinha, Lewandowski. Bez czterech kluczowych meczów i wygrana. To tak jakby Realowi zabrać Bellinghama Viniciusa Modricia i Rodrygo.

0

@Azi bo t obyło fatalne jednak

0

@sokot moja definicja fatalnie obejmuje przegrany mecz. Mecz gdzie rywal ma xg na poziomie 0,50 a my 1,00 ciężko nazwać fatalnym. A podkreślam na każdym kroku że to oni zagrali świetny mecz a my słaby. Ja po prostu doceniam to co mamy a nie fantazjuje o tym co powinniśmy mieć.

0

@Azi graliśmy troche jak getafe z nami. jak oceniasz ich jak grali z nami ? tak z ciekawości ?

0

@sokot Porównanie do Getafe nie ma sensu. Oni skupili się na atakowaniu po kościach a nie grze w piłkę.

A kartki dziś? Większość to faule taktyczne - co w tym dziwnego? Nie było w tym nadmiernej agresji - wręcz przeciwnie - to my musieliśmy zmienić Lewego bo sędzia nie raczył zobaczyć że ktoś wybija piłkę przez nogi...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?