- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 936 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 936 Culés
8
https://www.cyrkf1.pl/fia-zaakceptowala-kandydature-zespolu-andretti/
https://f1.dziel-pasje.pl/F1_news-38577-Stroll-i-Marko-zdecydowanie-sprzeciwili-sie-wejsciu-Andrettiego.html
Stroll to niech cicho siedzi, wcześniej kopiował bolid Mercedesa a teraz Redbulla.
FIA zaakceptowała zgłoszenie do F1. Według prawa UE, F1 nie będzie miała łatwo aby od tak odrzucić nowy zespół. Będę musieli znaleźć naprawdę konkretny powód ale znając dzisiejszy świat to znajdą coś związanego z tzw. ekologią xd.
@michal26 @Chaoss @MesQueUnClub96 @Ascend @mekston @xaviorek6 @budel17 @SteuerFreiMoney @Lionel_Messi10 @against_modern_football
4
@lucas/catalan Chore gówno. Stawiali tyle warunków Andrettiemu żeby ten się wycofał, a ten konsekwentnie wszystkie z nich spełniał. Teraz wymyślają już jakieś niestworzone rzeczy. Szkoda słów na to wszystko.
5
@BartqRKO Andretti ma zaletę taką że to amerykański zespół a właściciele F1 to też amerykanie.
0
@BartqRKO oprócz Andriettiego były chyba 3 zgłoszenia od Hitecha, Rodin, i Lky Sunz. Hitech może mieć powiązania z Rosją to odrazu odpadają, Rodin wydawał się niezłym projektem ale siedzibą w Nowej Zelandii to pomyłka. Ten trzeci zespół to nie wiem co to jest w ogóle.