La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1154 Culés

0

Nie mogę się doczekać klasyka. Ciekawe czy Anglik tam taki mocny będzie

0

@mientusek1407 Spokojnie,jeszcze trzy tygodnie do klasyku w którym sytuacja jeszcze się zdąży zmienić o 180 stopni.Jeszcze się okaże że Bellingham(czego mu nie życzę) dozna kontuzji..

3

@mientusek1407 oczywiście że będzie mocny, oby tylko Barcelona jako kolektyw była mocniejsza. Nie rozumiem dlaczego mu umniejszasz, przecież to jest niesamowity piłkarz, szkoda że nie Barcelony

0

@mientusek1407 Czuje, ze mogą być ciężarki

0

@karszun
U nas nie miałby pozycji tej co ma w Realu . W Realu gra jako spo nawet podwieszony napastnik. Poza tym nie wniósłby raczej naszej pomocy na nowy level. Mamy swoich dobrych piłkarzy

0

@MadafakinGuy
Ja raczej nie . Mam wrażenie ze przejedziemy się

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?