- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 951 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 951 Culés
3
Korwin ora Konfederację, a Lewica ora się sama w całości, ta różnica
0
@okiemtypera_lucaxx95 A co znowu odwalili?
4
@okiemtypera_lucaxx95 Odklejeńców takich jak Korwin Konfa ma dużo więcej. Są tam płaskoziemcy i ludzie wierzący w szkodliwość 5G i WiFi. I oni są wystawieni przez Konfę na listy do sejmu i senatu... Tacy ludzie...
0
@Kgorecki2500 oni po prostu sami w sobie są jedną wielką kompromitacją :p
3
@okiemtypera_lucaxx95 nie no, konfiarze w większości się też sami orają. Lewaki i prawaki są warci siebie w swoich obłędach.
1
@okiemtypera_lucaxx95 To fakt. Myślałem, że po prostu teraz coś zrobili. Niestety boję się, że ta kompromitacja zrobi dobry wynik. Tylko Polski szkoda.
0
@SelloutCrowd skrajne lewactwo i prawactwo jest szkodliwe, ale w ostatecznym rozrachunku bardziej szkodliwa dla ogolu jest wlaśnie lewica
0
@okiemtypera_lucaxx95 punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. A dla mnie jedni i drudzy są równie niebezpieczni. Nikt gorszy nikt lepszy
0
@TheNekro94 o tych dołach właśnie mówiłem wielokrotnie.
I Lewica i Konfederacja jako partie ideowe mają taki właśnie problem.
Z Korwinem jest inny problem. To jest szalenie inteligentny człowiek (mistrz Polski w brydżu w końcu i jeden z lepszych szachistów) i to rodzi inne pytania...
Gościu stworzył ideę wolnościową w tym kraju, a jednocześnie bardzo często wypowiada się w sposób irracjonalny w najmniej odpowiednim momencie. Tak jakby robił to celowo.
Ogólnie jest to bardzo ciekawy przypadek.
0
@michal26 przypadek medyczny zapomniałeś dodać