La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1571 Culés

8

Nie no, ten spalony słusznie anulował bramkę, niestety Ferran swoim wyskokiem sprawił, że bramkarz poszedł w jego kierunku, więc brał aktywny udział w akcji.

Natomiast to co Soto Grado robi w kolejnym meczu, czyli pozwala na bezkarne i chamskie łokcie, odepchnięcia, przytrzymywania i inne prowokacje bez piłki to jest prawdziwy skandal bo ten idiota wręcz zachęca wszystkich do gry w stylu Getafe.

0

@Aragorn33
Masz racje jakby miał 2,5 dosięznego to może by piłkę tracil. Jaki spalony jaja sobie zrobili z nas dzisiaj i tyle

0

@mientusek1407 nie chodzi o to czy dotknął piłkę i czy w ogóle miał szansę. Zrobił ruch do walki o piłkę i zaabsorbował tym uwagę bramkarza. Takie zachowanie to zawsze jest aktywny udział w akcji - tak jak np gra napastnika bez piłki, który ciągnie za sobą defensora, robiąc miejsce koledze.

Zawodnik na spalonym jest nieaktywny tylko i wyłącznie w sytuacji, gdy nie wykonuje jakiegokolwiek ruchu w ramach walki o piłkę. Ferran niestety taki ruch zrobił, więc był na spalonym.

0

@Aragorn33 czyli jakby Gavi ku dupe pokazał a by stał 3 metry od akcji to tez absorbowanie bramkarza . Zart. Mógł sobie robić co chciał ruch zrobił do piłki śle bramkarz mógł latwo ocenić ze piłka jest za wysoka

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?