La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1089 Culés

3

W pierwszej chwili sobie pomyślałem, że sędzia jest debilem, bo wydawało mi się, że ta piłka przeleciała bardzo wysoko nad Ferranem. Po obejrzeniu powtórki zauważyłem, że było to i tak wysoko, poza zasięgiem Torresa, ale no... Mogło zmylić bramkarza i arbiter miał pełne prawo anulować tę bramkę. Pytanie tylko co z tą stopklatką? Czy jak by wziąć wcześniejszą, gdy piłka dotykała murawy, to też był spalony?

Natomiast jeśli chodzi o wynik, to dramatyczne 2 błędy w obronie i mamy co mamy. Na początku strata Gaviego na własnej połowie, a potem zakręcony Kounde przez Bryana. Dobrze, że udało się wyciągnąć chociaż ten remis, a były sytuacje nawet, żeby wygrać mecz. Jak spojrzy się na statystyki to trudno uwierzyć, że nastąpił podział punkt. Także nie ma co wylewać frustracji, że zagraliśmy fatalny mecz, bo tak nie było. Oprócz właśnie błędów w obronie.

0

@KamQiX dalismy dupy i chwytamy się niby błedów sedziego to jest żałosne . Granada nas pojechała 2:0 w pierwszej połowie. słabe to i można zamknąć dyskuje i pochylić się nad nieboszczykiem. klepanie na połowie przeciwnika dla klepania to jest mydlenie oczu że niby umieją grać w piłke .. nie było ryzyka nie był wejśc w pole tak że goście by się srali w gacie. nawet Jamal tego nie robił a dzieciak może sobie na to pozwolić bo nikt go nie rozliczy w tym wieku. Własnie daltego Dembele robił przewage. szedł jak głupi i sie czasami gubili bo miał drybling i szybkośc.

0

@KamQiX ogólnie na pytanie: czy mógł absorbować - "no mógł", ale wyżej @tbas wrzuca inne sytuacje - również gdzie na pytanie "czy mógł absorbować" - "no mógł"

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?