- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1209 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
Ilka
7
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
24 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1209 Culés
1
Trochę jednak nie kupuje narracji, że gra nie poszła do przodu, kreujemy sporo sytuacji, xG jest na wysokim poziomie, także ja widzę postęp w ofensywie Barcelony, szkoda tylko, że w defensywie wszystko wróciło do starych "dobrych" czasów.
Golem w 18 sekundzie nawet nie pozwoliliśmy sobie przez 5 minut z początku mocniej zaatakować Granady, od razu zwiększył się ciężar spotkania.
Barcelona sama sobie utrudnia mecze, z Celtą czy Villarreal się udało, ale z Mallorcą i Granadą już zabrakło gola.
Fajnie, że też po takich gongach udaje nam się remisować czy wygrywać mecze, to na pewno buduje pewność drużyny przy negatywnych wynikach, ale trzeba jednak do takich sytuacji dopuszczać jak najrzadziej. Wiele zdrowia i nerwów idzie w te remontady, a dopiero mamy październik.
0
@barcelonaLM imo w zeszłym sezonie lepiej wyglądaliśmy pod względem kontroli i kreacji grając skrzydłami Dembele+Raphinha.
0
@Rewolucja123 na jesień zeszłego roku byli dostępni Dembele i Raphinha, grał Lewy, Frenkie, Pedri chyba kontuzjowany, ale nie pamiętam już. Także rok do roku teraz kadra jest słabsza, a ofensywnie dzieje się. Już mamy więcej manit niż w całym zeszłym sezonie. W porównaniu do wiosny i grania na 1-0 to już w ogóle jest różnica
0
@barcelonaLM Odpowiedz jest prosta, Barca obecnie gra na kosmicznym ryzyku. Atakuje 3 pomocnikami, 3 napastnikami i wachadlowymi. Wystarczy ze traci piłkę i nie ma czasu na pressing to nasz obrońca wystawiany jest wiecznie na grę 1:1. Powinniśmy grać na 4 pomocników, w szczególności z drużynami, które grają na autobus.
1
@barcelonaLM Uważam że problem tkwi w pomocy.
Pomocnicy za wolną wracają i nie asekurują.
Brakuje tu ewidentnie FDJ który był wszędzie.