La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1198 Culés

1

Można lubić Tuska albo i nie ale trzeba przyznać, że bezpośrednich starć się nie boi. w pamiętnej debacie rozjechał Kaczyńskiego, a i tera Morawieckiego punktuje.

konto usunięte

0

@IronSanHybrid Punktuje Morawieckiego??? Czy Ty oglądasz ta sama debatę? To prędzej Hołownia wyręcza Donalda i punktuje Mateusza.

1

@IronSanHybrid Przecież Tusk z Morawieckim są z miejsca do wywalenia z polityki.

2

@IronSanHybrid mimo ze donek sie dzisiaj nie popisuje to poziom matiego to takie dno ze cieżko upasc nizej xD

0

@BorzyKrzys a to swoją drogą. 2 kadencje i elo z sejmu.

0

@krajana No w bezpośrednim starciu to tusk z wygrywa z Morawieckim Factos

2

@IronSanHybrid No nie wiem.
Takie ataki Tuska byłyby dobre w debacie 1 vs 1 tak jak w wspomnianej przez ciebie debacie z Kaczyńskim.
Moim zdaniem za bardzo skupia się na Morawieckim.
PO i PiS mogą stracić na tej debacie.

0

@Roobo Ale ja nie mówię że on wypada super cudownie. Oni obaj wypadają słabo ale lepiej wypada Donald

konto usunięte

0

@IronSanHybrid chlopie tekst, że tusk jedzie Morawieckiego w tej debacie może napisać tylko fanatyk rudego i w drugą stronę to samo. Przecież oni są tak samo beznadziejni :D

1

@EkspertzOrlikq czytaj ze zrozumieniem. Dla mnie to Oni wszyscy powinni wylecieć z polityki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?