La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1576 Culés

5

"Korzenie zła" ależ kapitalny dokument! To byłby kapitalny scenariusz na film dla takiego np. Finchera ;) Ogólnie każdy kolejny dokument Sekielskich coraz lepszy. Na prawdę szacun za tak wielką pracę.

0

@Kamiloza91 czekamy na JP2 i jak pięknie tuszował.

0

@Kamiloza91 naprawdę? próbowałem włączyć, ale wydawało mi się to nudne w ****. Skoro mieli dobry materiał, to powinni zrobić film fabularny w stylu "Big Short", który do dzisiaj uważam za jeden z moich ulubionych filmów w ogóle.

0

@Destroyer_of_Worlds Wątpię, że Polacy by to dobrze zrobili. Tacy Sekielscy nie mieliby na większą produkcje kasy. Poza tym film mógłby to pokazać w inny sposób, nie musi być 1-1. Nie byłby to jakiś odkrywczy film, ale materiał jest na solidny film. Wiadomo, że to się nie stanie, bo tylko Polaków by to ciekawiło. Taki David Fincher czy Adam McKay. W sumie w Polsce mógłby to najlepiej zrobić Jan. P. Matuszyński ("Ostatnia rodzina", "Żeby nie było śladów"). Co do "Big Short" to jest prześwietny, uwielbiam! Muszę zrobić powtórkę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?