La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1066 Culés

5

Kto tak jak ja, jeszcze tęskni za normalną TVP i PR, zwłaszcza Trójką?

2

@axegrinder Ja tęsknię za to telewizją sprzed 2015 która patrząc na obecne standardy TVP to była dość obiektywna.Może to mnie zachęci z powrotem do oglądania czegoś innego niż 1z10 i sport.

2

@axegrinder ja, od 2015 praktycznie nie oglądam TVP, częściej TVP Kultura albo Historia bo to jeszcze nie było tak politycznie obsrane. Z chęcią w końcu odpalę TVP 1 czy 2 wiedząc, że to nie jakies Kurskie czy inne gnoje rządzą tym.

0

@axegrinder Zawsze ta telewizja kojarzyła mi się z tym, że można obejrzeć film bez reklam, ale po tym co zobaczyłem w ostatnich latach to wątpie, żebym spojrzał na nią tak jak kiedyś.

0

@MesQueUnClub_87 Wiesz, TVP pełniło rolę TVPis tylko w małym ułamku mojego życia. Ja pamiętam teleranek, Dobranockę, 5-10-15, Kobrę, Klosa, 4 Pancernych, a potem po 89 normalną telewizję. To samo jeśli chodzi o PR, zwłaszcza Trójkę, którą słuchałem od pierwszych notowań LP3 w każdą sobotę (potem, dużo później przeniesiona na pt).
Ja mocno wierzę, że to powróci do normalności, a przejęcie państwowych mediów przez PIS, będziemy traktować jako niechlubny epizod.

1

@axegrinder No ja też pamiętam wszystkie te programy bo urodziłem się w 87 roku, ale mocniej będę pamiętał ich działalność na przestrzeni ostatnich kilku lat. Tutaj zostały przekroczone wszystkie granice moralne.

1

@MesQueUnClub_87 Spox, ja się pojawiłem w uniwersum 15 przed Tobą i pamiętam jeszcze wystąpienia rzecznika PZPR Jerzego Urbana. I uwierz mi, że nie były to tak cyniczne oratoria, jak za TVPis. Ale nie obrażajmy się na batonik za to, że ktoś go ukradł. Jestem spokojny, że wszystko wróci do normalności i media publiczne zaczną pełnić swoją dawną rolę.

1

@axegrinder No ja nie żywię urazy do samej stacji tylko do ludzi, którzy zgodzili się w tym uczestniczyć i brali pieniądze jak najemnicy. Nikt takiej Hołeckiej czy Rachonia nie zmuszał. Godność przegrała, wygrały pieniądze. Sprzedali honor za lepszy standard życia, a my to jeszcze finansowaliśmy ze swojej kieszeni bo przecież wpompowali w to miliardy złotych.

1

@MesQueUnClub_87 Jestem pewien, że to wreszcie koniec. Będzie lepiej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?