- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1576 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
54 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1576 Culés
0
Ktoś kto zna program PO (jeżeli coś takiego jest), to mam takie trzy pytania?
1. Czy będą likwidować możliwość pełnego ubezpieczenia zdrowotnego za 1 zł miesięcznie?
2. Czy będą atakować umowy o dzieło bez ZUS z 50% KuP?
3. Czy będą zmieniać mały CIT dla spółek z o.o. (9%)?
W sumie, jeżeli na wszystkie 3 pytania jest odpowiedź nie, to może nie będzie tak źle.
1
@Destroyer_of_Worlds Tak naprawdę to jedna wielka niewiadoma. Tusk juz wczesniej pokazywał po wyborach "rogi". Czy się zmienił? Wątpię, ale oby...
Jest wielka niepewność, bo będą rządzić w koalicji i pytanie jak sie będą dogadywać, a czasy mamy ciężkie i trzeba będzie poruszać wazne tematy.
Na ten moment uwazam ich za mniejsze zło, a jak wyjdzie to się okaże za pare lat
0
@LukaszFan Wiesz, ja do wyborów podchodzę generalnie patrząc na swój własny interes. Szczerze to mam gdzieś TK, wojny światopoglądowe, Obajtki, TVP itd. dopóki instytucje państwa zapewniają mi swoimi dziurawymi przepisami możliwość, żeby praktycznie na ten cyrk nic nie dawać. I szczerze Ci powiem, że PiS pozwolił mi za zbudowanie modelu funkcjonowania, gdzie do tych ich wszystkich bzdur praktycznie nie musiałem się dokładać. Teraz niestety się obawiam, że będziemy mieli kolejne bzdury, ale że budżet się będzie walił, to będą próbować zamykać te ścieżki, co mnie totalnie "wkurzy". Bo mi władza w ogóle nie przeszkadza swoją niegospodarnością, dopóki za te bzdury nie muszę płacić, a samemu mogę sobie spokojnie i w miarę dostatnio żyć.