- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1575 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
177
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Batys
6
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
24 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1575 Culés
0
Dzień dobry serdecznie.Wnioski na klasyk są takie że FC Barcelona będzie faworytem tego meczu sobotniego z Realczykami.
1
@FcPortoFan1999 guiu hatrcik ?
0
@gumaz Nie wiem czy od razu hattrick ale wiem że to Barca jest faworytem a Real musi być najpewniej smutny z tego powodu że nie jest faworytem XD
1
@FcPortoFan1999 Nie jest faworytem, nie bez połowy podstawowego składu.
0
@Derean Moim zdaniem jest faworytem.
2
@FcPortoFan1999 raczej nie sądze aby wiekszość wróciła na klasyk.A jeśli to w jakiej formie.Istotna będzie rezerwa.Tu chlopak strzelił ale czy powtórzy to z Realem.Wrócił nacho i Alaba.Na zwycięstwo bym nie liczył z remisu będe zadowolony.E oełnym sklsdzie 1 pkt przewagi Realu to żadna przewaga w pełnym skladzie jesteśmy od nich lepsi.W zeszlym roku przegealiśmy mecz przy absensji Pedri , Dembele, de jong, Christiansen
Obecnie kontuzje mają kounde , lewy, Pedri , Raphinia,de jong aż 5 podstawowych zawodników plus Roberto.
Trochę za dużo tych absencji choć wzmocniliśmy rezerwę latem.Ale to co widziałem wczoraj jest za mało na Real.....Natomiast mamy świetną obronę mimo braku kounde indigo wygląda na świetny transfer.Bardziej liczę na remis a jeśli wygramy to ciś woadnie i obrona częstochowy mamy problem z wyprowadzeniem pilki...Real bedzie z tego korzystał....Natomiast na plus nie sądze tez aby grając co 3 dni mieli na bieganie tyle siły.Ten presing nie musi być strasznie mocny...Natomiast w pelnym skłsdzie jesteśmy lepsi.Oni wzmocnili się belinghamem ale my wzmocniliśmy 1 sklad i rezerwę.Fermin gundogan Cancelo indygo.l , lamine, Ony romero wrócił do formy.Mjelusmy w zeszlym roku lepszy zespoł i w tym roku jeszcze bardziej.
0
@FcPortoFan1999 Barcelona może i tak, ale zagra jakiś L'Hospitalet. Średnia zawodników na ławce to pewnie będzie z 18 lat, a chcąc "zmienić oblicze gry" , będziesz zmuszony wpuścić kogoś z czwórki Pedri(20 lat, dwa miesiące bez gry), Fermin(20), Guiu(17), Yamal (16). No nie wygląda to obiecująco, tak samo jak Oriol w pierwszym składzie.