La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1405 Culés

6

Za równy miesiąc start PS w skokach narciarskich.
Sezon bez większej imprezy mistrzowskiej, ale za to z MS w lotach.
Patrząc na wyniki Kubackiego będzie on od początku bił się o jak najwyższe lokaty w Pucharze Świata, to szczególnie ważne.. pamiętamy co w marcu spotkało Martę.
Zapowiada się powrót Kota do drużyny. W tym sezonie zmienił się nieco regulamin i będziemy mogli wystawić 5 zawodników, chyba że w Kontynentalnym będą wyniki to na dany period będzie ich 6.

Ten sezon w Pucharze Świata zapowiada się bardzo ciekawie, już się nie mogę doczekać pierwszych konkursów.

1

@Criss18Barca Maciek Kotek powraca do Pucharu Świata? To dobrze bo jak myślę o jego skokach to cały czas mam w głowie ten jego życiowy sezon 2016/2017.

1

@Criss18Barca Niby sezon bez mistrzowskiej imprezy, ale styczeń będzie ciekawy. Turniej Czterech skoczni, potem Turniej Polski na trzech skoczniach no i MŚ w lotach na skoczni za którą nasi tak średnio tam sobie radzą.
Chciałbym też, żeby Kot powrócił do dobrego skakania. W sumie jeszcze kilka miesięcy temu nie spodziewałbym się tego, a tutaj zaraz możemy mieć powrót naszej ,,złotej czwórki". Pamiętam, że w 2017 roku myślałem, że to Kot osiągnie więcej niż Żyła i Kubacki(Po nim najmniej sie spodziewałem, że będzie osiągał takie sukcesy), a jednak tak się nie stało. Niby Kot ma 32 lata, ale jeszcze może nawet te kilka lat po skakać. Fettner w wieku 38 lat daje przykład, że można być w czołówce.
Marzę też o 40 zwycięstwie Stocha w PŚ. Może jakimś cudem się mu uda.

0

@FcPortoFan1999 Przepracował bardzo solidnie lato, widać że jest mocniejszy. Wiadomo jak to w skokach zima zweryfikuje.

0

@Criss18Barca On ostatnio niestety jest co zimę weryfikowany i nie potrafi łapać się regularnie do II serii tylko przepada gdzieś na 35 miejscu..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?