La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1085 Culés

3

Gość ma wszystko żeby zostać spadkobierca Suareza oprócz wykończenia…
Osobiście wierze, że w tym lub następnym roku wykona ten krok na przód bo mało kto pamięta, ale w jego wieku Luis dopiero przechodził do Liverpoolu po zmiażdżeniu Eredevisie(tak jak Nunez portugalskiej), a poziom gwiazdy światowego formatu osiągnął jeszcze ponad rok później w sezonie 2012/13.
twitter.com/m1h0L/status/1717638551901229196

1

@ViscaelBarca2007 Ja to szybciej bym napisał, że ma wszystko żeby zastąpić Firminio, do Suareza to mu nadal dużo, dużo brakuje :D

konto usunięte

15

@ViscaelBarca2007 Oprócz wykończenia? Poziom wyszkolenia technicznego młodego Suareza, a obecnego Nuneza to jest przepaść. El Pistolero w Liverpoolu to przecież była hybryda napastnika ze skrzydłowym. Strzelał, dryblował, asystował. Nie ma porównania nawet.

1

@ViscaelBarca2007 "oprócz wykończenia" czyli tego najważniejszego :)

1

@hayek zupełnie inny profil napastnika i sufit Nunez ma dużo wyżej moim zdaniem. Pytanie czy kiedyś będzie w stanie do niego dobić.

@P33ck a Nunez to jaki profil twoim zdaniem hmm? Przeanalizuj jego grę, w jakich obszarach się porusza, na jakich pozycjach grywa i jego statystki. Profilem piłkarskim jest podobny tylko jakość jeszcze nie ta jeśli kiedykolwiek w ogóle będzie. Narazie mamy sam potencjał.

1

@ViscaelBarca2007 Nie no gdzie technika Darwina a Luisa

0

@Encore Darwin jest bardzo dobrze wyszkolony technicznie jak na napastnika. Mało już osób pamięta, ale nawet Luisowi na tle gwiazd Barcelony wtedy jak Messi, Neymar, Iniesta zdarzała sie niechlujność i wpadki technicznie, ale i tak był niesamowity :DD

Moim zdaniem zbyt mocno się patrzy na jego atuty przez pryzmat samej skuteczności, a poza tym elementem to genialny zawodnik. Oczywiście musi to poprawic jeśli ma zostać gwiazda.

konto usunięte

0

@ViscaelBarca2007 Nie hejtuję Nuneza, bo potencjał ma spory, tylko nie widzę w nim Suareza. Obaj mają zupełnie inne walory piłkarskie, nawet jeśli poruszają się w tych samych obszarach na boisku. Z tej średniej klasy napastników, to bardziej bym go do Moraty z profilu porównał. Pokraczny, ale piłka go szuka, umie się odnaleźć w polu karnym, gorzej z wykończeniem. Do tego jak na 9 dużo pracuje dla drużyny i wiele sektorów boiska obejmuje. I porównanie do Moraty to żadna ujma dla Urusa, po prostu jak dla mnie podobny profil.

2

@ViscaelBarca2007 ja tam bym ich nie porównywał, niech Darwin po prostu bedzie Darwinem. Niewielu tu było „nas”, którzy wierzyli w Darwina, ale powoli „spłaca” te wiarę. Ten moment musiał nadejść, gole w Benfice w lidze i w LM nie wzięły się znikąd.

0

@P33ck Zostanę przy swoim i nadal uważam, że jest w ich profilach piłkarskich sporo podobieństw tylko oczywiście jakość zupełnie inne przez co może wiele umyka, ale na pewno nie przypomina Moraty(poza skutecznością choć tutaj Morata ostatnio nie przypomina siebie :DD). Z obecnych zawodników może Marcus Thuram jest trochę podobny profilem.

1

@ViscaelBarca2007
Nie no, nie wierzę. @Rust_Cohle taki wyjadacz internetowy a zapomniałeś się przelogować. co za amatorski błąd. Nie spodziewałem się tego po Tobie.

konto usunięte

0

@Bobo25 przepraszam

0

@Rust_Cohle wybaczam

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?