- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 712 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
29
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 712 Culés
7
Mówcie co chcecie ale 30 miejsce Diasa po takim sezonie i takiej formie pokazuje, jak bardzo w du świat ma obrońców.
0
@MESSIah16 Ostatnim zdobywcą Złotej Piłki jako obrońca był jest i będzie Fabio Cannavaro.Obecnie nie ma warunków i szans aby jakikolwiek obrońca wygrał.
5
@FcPortoFan1999 niby tak ale jednak zobacz jak jescze nie tak dawno blisko tego był Van Dijk.
Więc nie mów hop zwłaszcza, że Messi jak i Ronaldo już nie będą rządzić i dzielić rok w rok.
Moim zdaniem z pewnością będzie na to większą szansa niż w ostatnich latach
0
@FcPortoFan1999 to wiem, ale on zajął ostatnie miejsce z nominowanych. Szok i głupota głosujących.
0
@FcPortoFan1999 van Dijk był blisko i to całkiem niedawno
0
@Zoker Był blisko...Lewandowski też był blisko :) @Rust_Cohle Będę mówił hop bo skoro Van Dijk 2019 nie dał rady wygrać nagrody po takim roku to nie widzę obecnie kogoś kto miałby mieć jeszcze lepszy rok.Liga mistrzów+97 punktów okazało się za mało ;) @MESSIah16 Obrońcy i bramkarze to generalnie ludzie od czarnej roboty tylko że niezauważalni w Mainstreamie.
0
@FcPortoFan1999 Van Dijk tez miał troche pecha w 2019, że wtedy były inne reguły głosowania tzn. głosowały wszystkie kraje, a nie tylko TOP100 w rankingu FIFA jak obecnie, według obecnych kryteriów wtedy holender dostałby ZP. Wydaje mi się, ale i tak dostanie ZP dla kogoś z obrony będzie ekstremalnie ciężkie.
0
@priest9999 Obrońcy mają najbardziej przerąbane..a że teraz nadchodzi moda na Haalandów/Mbappe i innych wybitnych ofensywnych gości to nie widzę szans na kogoś kto jako obrońca podniesie złotą piłkę czy Fifa the best.